با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

فلسفه به زبان ساده

فلسفه به زبان ساده

نویسنده: جنی تیچمن - کاترین اوانز

درباره ی کتاب:
فلسفه به زبان ساده به بررسی موضوعات گوناگون فلسفی می پردازد. به یقین، سبک سلیس و روان آن شوق خواننده را برای مطالعات بیش تر برخواهد انگیخت؛ دقیقا همان کاری که از یک متن مقدماتی انتظار می رود. این کتاب برای هر کسی که می خواهد بداند اساسا فلسفه درباره ی چه موضوعی سخن می گوید، فوق العاده سودمند است.
تیچمن و اوانز در این کتاب، که اخیرا بازبینی شده و مطالب آن تفصیل یافته است، شاخه های مختلف فلسفه را آن گونه که در دنیای انگلیسی زبان امروز مورد مطالعه قرار می گیرد، به زبانی ساده معرفی می کنند. مولفان کتاب، قلمرو فلسفه را به شش بخش تقسیم کرده اند: ما بعد الطبیعه، فلسفه ی اخلاق، فلسفه ی سیاست، فلسفه ی علم، فلسفه ی منطق و فلسفه ی زندگی. آنان کتاب را با شرح مختصری درباره ی چیستی فلسفه آغاز می کنند و پس از آن، با ورود به محوری ترین و مهم ترین مسائل فلسفی از آن جمله: مباحث مربوط به ماهیت وجود، معرفت، آزادی، خدا، اخلاق، سیاست، علم و هدف از زندگی انسان، خواننده را راهنمایی می کنند.

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌: دف‍ت‍ر پ‍ژوه‍ش‌ و ن‍ش‍ر س‍ه‍روردی‌، ۱۳۷۹

» کتابناکهای مرتبط:
کلیات فلسفه
تعریف پسامدرن برای بچه ها
فلسفه در عمل

نسخه ها
4.5 / 5
با 101 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 9
۱۳۹۳/۰۸/۳۰


پاسخنگارش دیدگاه
safari563
Member
فقط یه سوال ویراستاری غلمی این کتاب چه مفهومی رو میرسونه؟؟؟؟؟؟
نقل قول  
simin
Publisher
نقل قول از Javid73:
سلام بچه ها من تازه عضو شدم.
چه طوری باید این کتابو دانلود کنم؟هرچی میگردم پیدا نمیکنم گزینه دانلودشوبالای صفحه، سمت چپ ، گزینه دریافت را انتخاب کنید.


نقل قول  
Javid73
Member
سلام بچه ها من تازه عضو شدم.
چه طوری باید این کتابو دانلود کنم؟هرچی میگردم پیدا نمیکنم گزینه دانلودشو
نقل قول  
salaambehame
Member
کتاب بسیار عالی است . مدتها بود دنبال چنین کتاب جامعی می گشتم.
نقل قول  
واقعا کتاب خیلی خوبی بود
بازم از این کتابهای آموزش فلسفه بذارید.
نقل قول  
asmit19
Member
با تشکر از مسئولین سایت -کتاب فلسفه به زبان ساده کتاب مفیدی برای علاقمندان به فلسفه میباشد بخصوص برای کسانی که میخواهند مطالعه فلسفه رو شروع کنند
نقل قول  
سلام . با تشکر إز حسن سلیقه شما در آرائه کتابهای خوب در صورت إمکان کتاب فلسفه عمومی یا ما بعد الطبیعة پل فولکیه ترجمه دفتر یحیی مهدوی را هم به گنجینه خوداضافه نمایید . با تشکر
نقل قول  
hanieh
مدير ارشد
نسخه ی تک صفحه ای کتاب جایگزین شد
با تشکر از جناب sagaliga
نقل قول  
Behruz67
Member
متشکر بابت کتاب.
این کتاب در حد آشنایی مقدماتی تقریبا به هر چیز ممکن در عرصه‌ی فلسفه پرداخته که برای تازه‌واردین می‌تونه مفید باشه و علاقمندشون کنه به مطالعات بیشتر.
به همون دلیل پرداختن به همه چیز مجبور شده به صورت عمقی روی موضوعات کار نکنه و در بیشتر اوقات تا حدودی سرسری بگذره (مثلا قسمت نیچه).
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You