رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.

آثار تاریخی شهرستانهای کاشان و نطنز

آثار تاریخی شهرستانهای کاشان و نطنز
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 28 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 28 رای
از مقدمه کتاب:
کتابی که اینک به نظر خوانندگان گرامی می رسد، مجموعه ای است از نتایج معاینه و مشاهدات شخصی از آثار و ابنیه تاریخی شهرستان کاشان و نطنز و بررسی های ممتدی که به مرور ایام اندوخته خاطر نگارنده گشته بود. تا این اوان که بر حسب تصمیم انجمن آثار ملی به تدوین قهرست های جامعی از آثار تاریخی نواخی مختلف باستانی کشور، ضمنا مطالعات نویسنده ناچیز نیز مورد توجه قرار گرفت.
... شهرستان کاشان با وجود سوابق بسیار مهم و درخشانی که از قدیمی ترین دوران تاریخی دارا بوده و شئون مختلف صنعتی و هنری، فرهنگی و مذهبی آن به اقتضای هر عصر و زمان عالیترین مدارج ترقی و اهمیت را حائز گشته است. معهذا در هیچ یک از مراحل و خصوصیات نامبرده آن تاریخ مدون و جامعی دیده نشده و طبعا از آثار و بناهای قدیمی آن نیز جز پاره ای اطلاعات مبهم و پراکنده که در ضمن حوادث تاریخی آمده دفتر و فهرست جامعی وجود نداشت...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
khar tu khar
khar tu khar
1397/03/15

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی آثار تاریخی شهرستانهای کاشان و نطنز

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
آثار تاریخی شهرستانهای کاشان و نطنز
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک