رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
امتیاز دهید
5 / 3.6
با 5 رای

قصه ها و افسانه هایی از گوشه و کنار ایران

نویسنده:
✔️ کتاب حاضر بر اساس اسنادی تدوین شده است که همکاران برنامه رادیویی "فرهنگ مردم" از گوشه و کنار ایران، از سال 1360 به بعد، برای این برنامه فرستاده اند.
در این مجموعه کوشش شده است که به جز حک و اصلاحات محدود که مربوط به تصحیح املای نویسندگان بوده، در نثر اسناد تغییری ایجاد نشود. بر اساس سنت استاد انجوی، نام و مشخصات راویان و ارسال کنندگان افسانه ها در پایان هر روایت آورده شده است تا ضمن حفظ امانت و ارج گذاری، زحمت های راویان و همکاران، نام و نشان آنها نیز به همراه این روایت ها ثبت، ضبط و حفظ شوند. باز هم بر اساس آموزه های استاد انجوی، از افسانه هایی که چند روایت موجود بوده، در صورت وجود تفاوت های قابل توجه، همه روایت ها آورده شوند و اگر دو یا چند روایت شبیه هم بوده اند، روایتی که از قدت بیشتری برخوردار بوده به طور کامل نقل شده و به مشخصات سایر روایت ها اشاره شده است. همچنین کوشش شده است در صورت وجود شباهتهایی میان این افسانه ها با منابع ادبیات مکتوب، به این موارد نیز طی یادداشتهایی اشاره شود.

حق تکثیر: آخرین چاپ: تهران، طرح آینده‏‫، ۱۳۸۷
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
آپلود شده توسط: mohammadimohamm
۱۳۹۲/۰۸/۰۴
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
254
فرمت:
PDF
حق نشر:
طرح آی‍ن‍ده ‏‫
ویرایش

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی قصه ها و افسانه هایی از گوشه و کنار ایران

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل