رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
آلبرکامو : قدم اول
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 22 رای
نویسنده:
مترجم:
روزبه معادی
درباره:
آلبر کامو
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 22 رای
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
طراح : آلن کرکز

سری کتب قدم اول که توسط انتشارات شیرازه منتشر شده اند،کتاب هایی هستند مصور ، آسان و جذاب و خواندنی که برای آشنایی و قدم اولیه به سوی بزرگان علم و فلسفه نوشته شده اند و از این حیث برای مخاطب خاص و عام جذاب و مفید است.
.......................
آلبرکامو را می توان یکی از بزرگترین رمان نویسان قرن بیستم نامید ، کسی که به همراه ژان پل سارتر در دوره ای زمانی ، سمبل جریان روشنفکری گشته بود....
آلبر کامو برندة جایزة نوبل ادبیات در سال ۱۹۵۷ یکی از استثنایی‌ترین روشنفکران فرانسه به شمار می‌رود. مهم‌ترین دلیل این امر نیز استقلال اندیشه‌ای بود که او همواره سعی در حفظ آن داشت. او نه حاضر بود برچسب اگزیستانسیالیسم را بپذیرید و نه آماده بود که مواضعش را در قبال استقلال الجزایر، به دلیل مخالفت دوستان چپ گرایش که به دلیل همین مواضع او را از جمع خود طرد کردند، تغییر دهد.
مسیر زندگی و اندیشة کامو که در کتاب حاضر از طریق بازبینی مهم‌ترین رمان‌هایش ترسیم شده‌است، قدم اولی است در شناخت نویسنده‌ای که علیرغم تمامی مصائب فردی و اجتماعی‌ای که در زندگی متحمل شد، هنوز بر این عقیده بود که آفتاب، دریا، فوتبال و تئاتر پاسخی به پوچی زندگی هستند.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
poorfar
poorfar
۱۳۹۲/۰۶/۳۱

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی آلبرکامو : قدم اول

تعداد دیدگاه‌ها:
9
[quote='naele']لینک دانلود رو یکی بزاره :([/quote]
سلام این کتاب و سایر کتابهای قدم اول را میتونید از صفحه باشگاه ادبیات در فیسبوک دانلود کنید.
[quote='msghgh']فکر کنم دارن سایتا کلاً پولی می کنن.
اینم از کتابناک. دیگه باید فاتحۀ کتابناک رو خوند. باعث تاسفه که همچین سایتی که با هدف ترویج کتاب و کتاب خوانی و برای دسترسی آسان به کتاب تاسیس شد داره پولی میشه![/quote]
ما که پول نداریم چه کنیم:(دلم به اینجا خوش بود
دوستی از من پرسید تو چه معیاری برای تمایز روشنفکر اصیل از غیر اصیل داری؟ پاسخی که بی درنگ به ذهنم خطور کرد این بود؛ دغدقۀ فکری راجع به یک موضوع یا مسئله ای داشتن و پی گیرانه در بارۀ آن اندیشیدن. دو متفکر که بیش از همه از این جهت در ذهنم شاخص جلوه می کنند،کافکا و داستایوسکی است، کامو را هم جزو این دسته از متفکران می دانم. متفکرانی مانند داستایوسکی، کافکا و کامو مسئله ای مانند خوره به جانشان می افتاد و گاه از بی پاسخی و لاینحلی سوال هایشان چنان آزار می دیدند که مانند ماری به خود می پیچیدند. می توانیم اینها را با افرادی مقایسه کنیم که می نشینند و می اندیشند که راجع به چه موضوعی قلم بزنند تا مقبول طبع عام و خاص شوند؛ به عبارتی برای خودشان دغدقه تراشی می کنند و چنین است که حاصل کارشان در بسیاری از مواقع تصنعی و فضل فروشانه جلوه می کند. کافکا وصیت کرد که تمامی آثار باقی مانده از او را آتش بزنند، برگه های که جزو شاهکارهای ادبیات داستان نویسی دنیا بودند، و هستند کسانی که اگر بیست صفجه مانند آنچه که کافکا از خود به جای گذاشه، را نوشته بودند، انتظار داشتند که جمله هایی از آن را، بر هر در و دیواری نقش می زدند و نامشان را هر روز پیر و جوان زیر لب زمزمه می کردند.
[quote='tankamanee']
شانس آوردم که همون اول شب دانلودش کردم!!
"کتابی بس گرانبها برای شناخت آلبر کامو"[/quote]
شما با این حرفتون دل آدم آب میندازین:((
نمیگین شاید یکی دلش بخواد :((
نمیشه دوباره لینک دانلود بزارین.لطفآ:x
اما به وضوح می توان دید نویسندگانی که در تحلیل خود با پوچی روبه رو شده اند، مثل کی یرکگارد(55-1813)،
فئودرو داستایوفسکی(81-1821)، فرانتس کافکا(1924-1883) وادموند هوسرل(1938-1859) به خود کشی به عنوان یک انتخاب واقعی اشاره ای نکردند و در نتیجه طبق اعتقاد کامو به جمع عقلای بی منطق پیوسته اند.
(ص72);-);-)
سپاس از آپلود کننده عزیز وگرامی مسعود جان :x..:x:x
شانس آوردم که همون اول شب دانلودش کردم!!:D;-(
"کتابی بس گرانبها برای شناخت آلبر کامو"
فکر کنم دارن سایتا کلاً پولی می کنن.
اینم از کتابناک. دیگه باید فاتحۀ کتابناک رو خوند. باعث تاسفه که همچین سایتی که با هدف ترویج کتاب و کتاب خوانی و برای دسترسی آسان به کتاب تاسیس شد داره پولی میشه!
بگو چرا سایت رو از دسترس خارج کردین از دیروز تا حالا!! دخل همه ی کتابا رو آوردین!! کسی تونست دانلود کنه؟؟؟
حالا این وسط یه دفه ناقافل فقط این یکی که مال کاموئه غیر قابل دانلود شد!!!!!!!!!!1؟ 16 تا جلد دیگش که مشکلی نداره........آدم شاخ درمیاره از
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.