رسته‌ها

سیستم های کنترل اتوماتیک- جلد اول

سیستم های کنترل اتوماتیک- جلد اول
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 22 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 22 رای
مترجم: بهزاد قهرمان و مجتبی محدث


سیستم های کنترل اتوماتیک - جلد دوم
http://ketabnak.com/comment.php?dlid=45585


سال انتشار-1368
این کتاب در زمینه سیستم های کنترل نوین نگاشته شده است. برای کسانی که با درس سیستم های کنترل سروکار داشته اند.نام اقای بنجامین کو نامی آشناست .مطالب کتاب به گونه ای گرد اوری شده است که دانشجو گام به گام با مطالب ویژه اشنا گردد و به اصول طراحی سیستم های کنترل با روش های نایکوئسیت؛ دیاگرام بود و سایر روش های کارآمد دیگر اشنا گردد. از انجا که فراگیری این درس نیاز به امادگی و داشتن اطلاعات کافی به ریاضیات مرتبط با این درس مانند تبدیل لاپلاس تحلیل z و سری های فوریه و تبدیلات فوریه نیاز مند است توصیه می گردد دانشجویان پس از گذراندن مواد ریاضیات مهدسی این درس را انتخاب نمایند. یک فصل کتاب(فصل دوم)اختصاص به مبانی ریاضی داده شده است و دانشجو ضمن مرور این مطالب با انالوژی سیستم های کنترل و یافتن معادلات لازم نیز اشنا می گردد.
در سال های اخیر استفاده وسیع از نرم افزار های مهندسی و بویژه نرم افزار Matlab در تسهیل اموحتن این درس کمک حال دانشجویان بوده است.


م‍ش‍ه‍د: ن‍م‍ا: اس‍ف‍ن‍د، ۱۳۷۴
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
khosro1952
آپلود شده توسط: khosro1952
۱۳۹۲/۰۲/۱۶
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
510
فرمت:
PDF
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی سیستم های کنترل اتوماتیک- جلد اول

تعداد دیدگاه‌ها:
2
ممنون از معرفی کتاب - بسیار مفید بود ممنون میشم از مقالات سایت ما نیز استفاده کنید. در سیتم های کنترل مدرن از گیت ها به عنوان عناصر اجرایی در مدار استفاده می شود و همین گیت ها که در ظاهر ماهیت ترانزیستور دارند اساس تشکیل دهنده عناصر کنترلی می باشند. از کنترل کننده های قوی در این عرصه می توان به پی ال سی اشاره نمود. امروزه در خیلی موارد از سیستم کنترل استفاده می شود و همه چیز به سمت اتوماتیک شدن پیش می رود. منبع: درب اتوماتیک
با تشکر هرچند که ویرایش این کتاب خیلی قدیمی است وایراد اسکن دارد اما ارزش داشتن یک نسخه ازآن را دارد.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file