Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی دوره رایگان رهایی از کمال گرایی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

جنگل واژگون

مترجم: بابک تیرایی و سحر ساعی

"جنگل واژگون" داستان دختری است به نام "کورین فون نورد هوفن".
داستان با خاطراتی از 11 سالگی کورین و شرح ماجرای جشن تولد او آغاز می شود. سلینجر به طرز ماهرانه ای، 19 سال از زندگی کورین را در چند صفحه تعریف می کند. کورین بعد از سالها، شعری از رد فورد (یکی از دوستان دوران بچه گیش) را در یکی از مجلات می بیند و بعد از سالها عشق دوران کودکی بیدار می شود. کورین به فورد علاقه پیدا کرده، وبا او ازدواج می کند. ماجرا از این به بعد شرح زندگی فورد است.
فورد آدمی است تنها که در زندگی اش چیزی جز رنج نداشته، رنجی که پایان ندارد و رنجی که با آمدن دختری به نام بانی به زندگی اش تشدید شده و ادامه پیدا می کند و زندگی کورین را نیز به هم میزند.
اینطور که از متن داستان برمی آید به نظر میرسه راوی داستان یکی از دوستان کورین به نام رابرات وینر باشد که در قسمتی کوتاهی از داستن هست و خودش را هم معرفی می کند.

"جنگل واژگون" جزء داستانهایی است که سلینجر اجازه چاپ آن را به کسی نداده. آقای بابک تبرایی و خانم سحر ساعی، این داستان را که به صورت پی درپی در یکی از مجلات آمریکا چاپ می شده، جمع آوری و ترجمه کرده اند.

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌ : ن‍ی‍لا‏‫، چاپ چهارم:‌۱۳۹۰.‬

» کتابناکهای مرتبط:
خرده جنایتهای زناشوهری
هفته مقدس
گلهای معرفت

آگهی
نسخه ها
4.4 / 5
با 36 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۲/۰۶/۱۳


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You