Hiweb

عظمت خدای درون

کتاب عظمت خدای مهربان، راز خوشبختی و قدرت نوشته‌ی کیمیا مظفریان، خواننده را در به دست آوردن روحیه‌ی شکر و سپاس و دیدن نعمت‌های خداوند مهربان و رضایت از نعمت‌ها یاری می‌کند. بهترین نقطه‌ی مثبت این اثر، به دست آوردن امید به رحمت الهی و باور وعده‌ی الهی در مورد پیروزی جبهه‌ی حق و باور به قدرت پشتیبانی و حمایت خداوند است.
کیمیا مظفریان نویسنده ای جوان است که در سال 1387 کتابی از تلفیق تفکرات دینی و تفکرات اومانیستی با نام عظمت خدای درون، راز خوشبختی و قدرت نگاشت. وی دو سال بعد از مکتب اومانیسم اظهار برائت نمود و قسمت هایی از کتاب خودش را مورد انتقاد قرار داد. وی با وجود اینکه کتابش محبوبیت زیادی به دست آورده بود و در سایت های بسیاری منتشر شده بود، از منتشر کنندگان کتابش خواست نسخه ویرایش نشده کتاب را از سایت های خود حذف کنند. پس از آن او جنبه های توحیدی کتاب خود را پررنگ نمود و شروع به تبلیغ دین اسلام کرد. از آن زمان تاکنون او از سیاست های جمهوری اسلامی دفاع می کند و اسلام ناب محمدی را راه نجات بشریت معرفی می نماید. وی ویرایش جدید کتاب پیشین را با نام عظمت خدای مهربان راز خوشبختی و قدرت در سال 1397 در شبکه جهانی وب منتشر نموده است. کتاب ویرایش شده این نویسنده به تحلیل صاحبان کتابخانه های مجازی، از کتاب های تاثیرگزار و موفق در زمینه خودشناسی و خداشناسی است.

حق تکثیر:
تهران : نشر فریور، ‏‫۱۳۹۱.‬
انتشار اینترنتی با اجازه نویسنده

» کتابناکهای مرتبط:
هانیبال
شخصیت پیشرفته
مامان و معنی زندگی

نسخه ها
PDF
حجم: 2 مگابایت
تعداد صفحات: 135
4.6 / 5
با 36 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 6
۱۳۹۱/۰۵/۰۲


پاسخنگارش دیدگاه
hanieh
مدير ارشد
نقل قول از jaleh_naser:
خیلی خوبه فقط اجازه دانلود بدید

گزینه دانلود پایین کتابه
نقل قول  
jaleh_naser
Member
خیلی خوبه فقط اجازه دانلود بدید
نقل قول  
rain_rainy71
Pro Member


با تشکر از نویسنده و آپلود کننده این کتاب
کتابی است دوست داشتنی
نقل قول  
bookiha
Member
دوست من blue color همزمان نمیشه دو تا کتاب رو با هم دریافت کرد و باید از دریافت کتاب اولی 1 دقیقه گذشته باشه تا دوباره لینک دانلود برای شما ازاد بشه و من دارم میبینم که این کتاب لینک دانلود داره !
نقل قول  
zedquan
Member
کتاب واقعا دوست داشتنی و با ارزشی هست. خداوند به نویسنده اون برکت و نور بده
نقل قول  
13361336
Member
انصافا کتب خوبی دارید ممن
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You