رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
شمال و جنوب (جلد 2)
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 17 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 17 رای
✔️ در مورد کتاب:
سه‌گانه‌ عظیم شما و جنوب (شمال و جنوب، عشق و جنگ، بهشت و جهنم) شاهکار جان جیکس نویسنده معاصر ایالات متحده در زمینه جنگ داخلی آمریکا است. داستان دو پاره شدن یک ملت، جنگ داخلی، دوستی‌های گسسته، عشق‌های گمشده، رؤیاهای بر باد رفته و دوزخی که حاصل جنگ داخلی در قاره نو بود. جیکس در این سه‌گانه با شرح زندگی، دوستی و دشمنی دو خانواده بزرگ متعلق به دو جبهه شما و جنوب، داستان جنگ لغو برده‌داری و شکل‌گیری آمریکای جدید را در قالب یک رمان بزرگ تاریخی حکایت کرده است.
«نیویورک تایمز» در بخش «مرور کتاب» خود آن را چنین توصیف کرده است:
«در تاریخ کتاب ایالات متحده،تا کنون هیچ کتابی موفقیت داستان شما و جنوب جان جیکس را کسب نکرده است.»
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
khar tu khar
khar tu khar
1391/11/15

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی شمال و جنوب (جلد 2)

تعداد دیدگاه‌ها:
2
این کتاب 7 جلدی میباشد به همه توصیه میکنم این کتاب را بخونند من 3 جلد اول این کتاب را سال 74 خوندم و مابقیش گیرم نیومد تا همین چند ماه پیش که تونستم 7 جلدش را کامل بخونم واقعا" لذت بردم سبک نوشتن جان جیکس تقریبا" مشابه کارهای ایروینگ استون میباشد رمان آنها که دوست دارن ایروینگ استون را اگه شما قبل از این رمان مطالعه کنید ار تاریخ آمریکا و سالهای اولیه این کشور نوپا بهتر آشنا میشوید
در مورد کتاب:
سه‌گانه‌ عظیم شمال و جنوب (شمال و جنوب،عشق و جنگ،بهشت و جهنم) شاهکار جان جیکس نویسنده معاصر ایالات متحده در زمینه جنگ داخلی آمریکا است.داستان دو پاره شدن یک ملت،جنگ داخلی،دوستی‌های گسسته،عشق‌های گمشده،رویاهای بر باد رفته و دوزخی که حاصل جنگ داخلی در قاره نو بود.جیکس در این سه‌گانه با شرح زندگی،دوستی و دشمنی دو خانواده بزرگ متعلق به دو جبهه شما و جنوب،داستان جنگ لغو برده‌داری و شکل‌گیری آمریکای جدید را در قالب یک رمان بزرگ تاریخی حکایت کرده است.«نیویورک تایمز» در بخش «مرور کتاب» خود آن را چنین توصیف کرده است:«در تاریخ کتاب ایالات متحده،تا کنون هیچ کتابی موفقیت داستان شما و جنوب جان جیکس را کسب نکرده است.»
درباره نویسنده:
«جان جیکس»(۳۱ مارس ۱۹۳۲) به عنوان «پدرخوانده رمان تاریخی آمریکا» شناخته می‌شود. جیکس ۸۰ ساله، نویسندگی را از نوجوانی و با نگارش داستان کوتاه شروع کرد. او به جز رمان‌های تاریخی آثاری در ژانرهای فانتزی، علمی-تخیلی و وسترن نیز خلق کرده است. جیکس نخستین نویسنده‌ای‌ست که آثارش در طول یک سال ۳ بار بر صدر جدول پرفروش‌های تایمز نشسته‌اند. ۱۸عنوان از رمان‌های او نیز در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفتند.
این نویسنده جایزه یک عمر فعالیت ادبی کمیسیون هنر کارولینای جنوبی را در کارنامه خود دارد. رمان «شمال و جنوب» معروفترین اثر او می‌باشد.
شمال و جنوب (جلد 2)
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک