Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

ماه در پرونده

ماه در پرونده

نویسنده:
سیروس شَمیسا (زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۲۷ در رشت) استاد ادبیّات فارسی و نویسندهٔ پرکار ایرانی است که تاکنون بیش از ۴۰ اثر خلق کرده‌است.
وی تحصیلات عالی خود را در دانشگاه شیراز آغاز کرد و چند سالی پزشکی خواند، ولی پس از چندی تغییر رشته داد و در همان‌جا مدرک کارشناسی خود را در ادبیّات فارسی گرفت. پس از آن وارد دوره دکتری ادبیات فارسی دانشگاه تهران شد و در سال ۱۳۵۷ از رساله خود به راهنمایی دکتر خانلری دفاع کرد.

حق تکثیر :
تهران: نشر میترا، ‏‫‏۱۳۸۹

» کتابناکهای مرتبط:
خسرو خوبان
آلتس لند
نبرد الجزیره

نسخه ها
4.2 / 5
با 20 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۲/۰۴/۰۲


پاسخنگارش دیدگاه
کسانی که مثل من دانشجوی رشته زبان و ادبیات فارسی باشند بی شک با نام دکتر شمیسا و اثار وی اشنا هستند اثاری که جزو کتاب های درسی این رشته است و چقدر قلم دکتر شمیسا شیرین و دوست داشتنی است من شخصا از تمام کتاب هایی که دکتر شمیسا تالیف کرده بودند نمرات خوبی گرفتم چون به شخصیت و کتابهای ایشان علاقه زیادی دارم.
یکی از ویژگی های برجسته دکتر شمیسا روشنفکری و تسلط ایشان هم بر متون کهن و ادبیات معاصر و اشنایی ایشان با زیان های خارجی است به گمان من سالها طول میکشد تا در ادبیات ایران غولهایی همچون استاد فروزانفر و دکتر شمیسا و ... بوجود بیایند.
دکتر شمیسا کتابی با عنوان "سایه یک روح" نوشته که نقد و تحلیل رمان بوف کور صادق هدایت است و به دوستان پیشنهاد میکنم حتما این کتاب را بخوانند.
ممنون از آپلود کننده گرامی
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You