رسته‌ها
امتیاز دهید
5 / 4.1
با 59 رای

آنگاه که عشق میمیرد

نویسنده:
✔️ خانم دانیل استیل نویسنده معاصر آمریکایی که خود در تمدن غربی پرورش یافته و در محیطی ملموس زندگی می کند، ندای وجدان را شنیده و ناقوس خطر را به صدا در می آورد. او در حقیقت در کنار بررسی و کنکاش مسائل عاطفی و اجتماعی، که بعد نیکوی زندگی را در جوامع غربی روشن می سازد و مژده می دهد که هنوز انسانیت، عاطفه، شفقت و صداقت از بین نرفته، از معضلات مختلف آن دیار سخن می گوید. او در این اثر موضوع آزادی جنسی و عارضه های آن را مورد بررسی قرار می دهد و درحالیکه آن را در سطر سطر رمانش مورد سرزنش و مذمت قرار می دهد، وجود صداقت، مهربانی و فداکاری را که ضامن بقای زندگی انسان است، به ثبوت می رساند.
در حقیقت این اثر نوعی کتاب ارزنده ای است که قالب تربیتی، اخلاقی دارد و در اثنای طرح داستان و سرگذشت انسان هایی، مسائل اجتماعی را مورد تفسیر و تفحص قرار می دهد.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
آپلود شده توسط: اسپارتاکوس
۱۳۹۰/۰۶/۲۹
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
193
فرمت:
PDF
حق نشر:
یاران
ویرایش

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی آنگاه که عشق میمیرد

تعداد دیدگاه‌ها:
2
داستان ضعیف بود.بعضی حوادث با سرعت بالایی رخ میداد و دور از انتظار بود.ولی با همه این اوصاف من هم با خانوم استیل هم عقیدم.متاسفانه این روزها آزادی اشتباه تعبیر میشه و نه تنها باعث شکوفایی خود فرد نمیشه بلکه باعث درد و رنج اطرافیان او میشه.
ایشون در کنار همه مشکلات زندگی و اینده خوبی رو برای انسان ترسیم میکنه هر چند که بعضی وقتا همین خوشبینی شبیه ساده لوحی و اسیب پذیری شخصیت داستان میشه
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل