رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
پولیکوشکا
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 706 رای
نویسنده:
مترجم:
رضا عقیلی
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 706 رای
پولیکوشکا داستان مرذمانی فقیر و بدبخت است که در میان آنها قهرمان داستان که فردی دزد و حقه باز است وجود دارد و ازقضا کار مهمی به او سپرده می شود . ارباب از او می خواهد که یک امانتی به ارزش 1500 روبل را برایش جا به جا کند...

از متن داستان:
هر مرد پخته و با تجربه ای که از نزدیک یک نظر به پولیکی می انداخت. از مشاهده دست و صورت و ریش انبوهش که از مدتها قبل اصلاح نکرده بود. از وضع کمربندش از علوفه ای که این طرف و آن طرف گاری ریخته شده و بالاخره از هیکل لاغر بارابان فورا پی به شخصیت سرنشین آن می برد و متوجه میشد که او نه فقط یک تاجر کلفت و سرمایه دار نیست بلکه کارگر معمولی هم نیست. فقط برده حقیری است که نه با هزاران روبل و نه با صد روبل حتی با ده روبل هم تجارت نمی کند.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
soli67
soli67
1388/04/22

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی پولیکوشکا

تعداد دیدگاه‌ها:
26
از بابت اسکن کردن سنگین دستتون درد نکنه
خیلی تشکر از خدمات مؤثر شما. من یکی از طرفداران این سایت هستم و همیشه کتاب مورد علاقه ام را از این سایت میگیرم و مطالعه می کنم. مؤفق و پیروز باشید.:-)
اینجوری خوبببببببببببببببببببببببه
تولستوی نویسنده ی خیلی خوبیه;-);-);-);-);-)
تولستوی یکی از نویسندگان مورد علاقه من است بخصوص کتاب جنگ وصلحش
پولیکوشکا
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک