واترینگ هایتز

نویسنده:
✔️ کتاب واترینگ هایتز به سه نام در ایران ترجمه شده است. بلندی های بادخیز ،عشق هرگز نمی میرد،و نام سومی که بیشتر به این نام مشهور است، بلندی های بادگیر.

رمان ،داستان زندگی پسری بی سرپرست است به نام هیث کلیف که ورودش به یک خانواده ثروتمند و نوع برخورد اعضای خانواده با او و عشقش به کاترین دختر خانواده، از او مردی شیطان صفت می سازد که در خیل داستان این خصوصیت، ماجراهایی را برای اعضای خانواده در رابطه با هیث کلیف پیش می آورد.


حق تکثیر:ت‍ه‍ران‌ ب‍ن‍گ‍اه‌ ت‍رج‍م‍ه‌ و ن‍ش‍ر ک‍ت‍اب‌؛ 1355

» کتابناکهای مرتبط:
قمارباز
پل شکسته
عیش

نسخه ها
PDF
حجم: 4 مگابایت
تعداد صفحات: 242
4.4 / 5
با 86 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 24
۱۳۸۹/۱۲/۰۱


پاسخنگارش دیدگاه
simin
Publisher
نقل قول از shmortezavi:
سلام میگم چرا نمیشه دانلود کرد؟


بالای صفحه با انتخاب گزینه دریافت می تونین کتاب رو دانلود کنین
نقل قول  
shmortezavi
Member
سلام میگم چرا نمیشه دانلود کرد؟
نقل قول  
phoenix11
Member
لطفا اگه کسی کتابای واترینگ هایتز و شرلی رو داره برای منم بفرسته(alikarimi693@gmail.com
نقل قول  
anna omidvar
Member
دیگه کلافه شدم.چرا نمیشه دانلود کرد؟؟؟؟!!!
نقل قول  
corbacode
Member
من واقعان از سبک این کتاب خوشم اومد اولش فکر می کردم واقعان نمی تونه کتاب جالبی باشه ( البته با توجه به سبک های مورد علاقه خودم ) ولی بعدش هیجان و جذابیت کتاب واقعان چشم گیر بود به نظرم نویسنده اولش شروع خوبی نداشته ولی باعث میشه خواننده از توضیحات و جزئیات رفتار عوامل داستان خسته بشه ولی در ادامه واقعان قشنگ میشه . خوندن این کتاب رو حتمان توصیه می کنم .
نقل قول  
my farhang
Member
من از پانزده سالگی تا امسال که 25 سال دارم 6 بار این رمان را که نه تنها شاهکار ادبیات انگلیس بلکه اروپا است را خوانده ام. توصیه میکنم ترجمه کاملتری را بیابید و بخوانید، کتابی که در کتابخانه من وجود دارد کاملتر است.
نقل قول  
my farhang
Member
من از پانزده سالگی تا امسال که 25 سال دارم 6 بار این رمان را که نه تنها شاهکار ادبیات انگلیس بلکه باروپا است را خوانده ام. توصیه میکنم ترجمه کاملتری را بیابید و بخوانید، کتابی که در کتابخانه من وجود دارد کاملتر است.
نقل قول  
my farhang
Member
من از پانزده سالگی تا امسال که 25 سال دارم 6 بار این رمان را که نه تنها شاهکار ادبیات انگلیس بلکه بریتانیا است را خوانده ام. توصیه میکنم ترجمه کاملتری را بیابید و بخوانید، کتابی که در کتابخانه من وجود دارد کاملتر است.
نقل قول  
یادمه وقتی یه بچه 10 ساله بودم توی یه زمین خالی که ما برای فوتبال بازی ازش استفاده می کردیم یه روز صبح جمعه یه عالمه کتاب روی زمین پیدا کردیم . کتابا رو به خونه بردم. میون آنها چندتا کتاب مثل مسخ، بلندی های بادگیر بود و سه قطره خون یود.بدلیل شرایط خاص اجتماعی اوایل ده شصت پدرم همه کتابه رو سوزوند. تنها کتابی که تونستم نجات بدم مسخ بود که اون هم توی مدرسه ازم گرفتن و مدیرمون اونو جلوی چشمام پاره کرد. بلندی های بادگیر از سی سال پیش تا حالا تو ذهنم بود.
نقل قول  
اگه میشد همزمان چند کتاب رو دانلود کرد خیلی بهتر بود
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You