رسته‌ها

متن پروتکلهای رهبران یهود برای تسخیر جهان

متن پروتکلهای رهبران یهود برای تسخیر جهان
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 38 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 38 رای
درباره پروتکلهاى دانشوران ارشد یهود توضیحات زیر ضرورى است:
1- واژه « پروتکل » معانى مختلفى دارد ازجمله: پیشنویس قرارداد، معاهده و یا سند رسمى که بین دو یا چند دولت امضاء مىشود اما در اینجا به مفهوم تصمیمات و فرمولهایى است که از سوى جمعى از متفکران، استراتژیستها و خاخامهاى یهودى به منظور تسخیر عالم طراحى شده است.

به نوشته محقق برجسته و مبارز فلسطینى، عویج نویهض:
( پروتکلها برنامهاى است که سرمایه داران و اقتصاددانان [و متفکران و علماى] یهود براى ویران کردن بناى مسیحیت، قلمرو پاپ و دست آخر اسلام، آن را تنظیم کرده اند. یهودیان صهیونیست معتقدند که بعد از این ویرانى که به گفته اصحاب پروتکلها طى صد سال انجام خواهد شد آنها بر جهان استیلا خواهند یافت و سلطنتى یهودى - داودى برقرار خواهند کرد که با تدابیر و امکانات خود به یهودیان با آن که اقلیتى ناچیز هستند امکان خواهد داد تا بر تمام جهان مستبدانه حکومت کنند و هیچ دینى، نه مسیحیت و نه اسلام، در کنار آیین یهودى - داودى باقى نخواهد ماند )

2-متن پروتکلها به منظور قرائت در چند جلسه کنفرانس براى بحث و تصمیمگیرى و تایید نهایى آماده شده بود که پلیس مخفى تزار روس به کنفرانس مزبور که به ریاست تئودرهرتزل در شهر بال سوئیس برگزار شده بود( سال 1897 میلادى هجوم آورد و اوراق آنها را به تاراج برد .)

3- پروتکلها در سال 1905 میلادى توسط نویسندهاى روسى به نام سرگئى نیلوس( از روحانیون و علماى مسیحى( از زبان عبرى )و یا فرانسوى) به زبان روسى ترجمه شد و در سال 1906 وارد کتابخانه بریتیش میوزیوم لندن شد.

4- ویکتورمارسدن، روزنامه نگار بریتانیایى که همزمان با انقلاب بلشویکى براى روزنامه انگلیسى مورنینگ پست در روسیه کار مىکرد، این پروتکلها را در سال 1917 به زبان انگلیسى ترجمه کرد.

5- هنرى فورد (بنیانگذار شرکت اتومبیلسازى فورد آمریکا) پروتکلها را در سال 1920 به صورت سلسله مقالاتى در روزنامهاى که به خود او تعلق داشت، به چاپ رساند.

هدف او این بود که ملت آمریکا را از خطر شکلگیرى امپراتورى یهود در این کشور آگاه سازد.
فورد، پروتکلهاى دانشوران صهیون را برنامه اصلى یهود براى تسلط بر جهان مىدانست و هشدار داد که یهود به حکومت آمریکا اکتفا نکرده و درصدد برپایى حکومت جهانى است.

هنرى فورد
در گفتگویى که در روز هفدهم فوریه 1921 در « نیویورک ورلد» به چاپ رسید، دعوى خود را علیه « پروتکلهاى صهیون» چنین بیان کرد:
« تنها نکته اى که علاقمندم درباره پروتکلها بگویم این است که آنها با آنچه درحال وقوع است، تطبیق مىکنند. از طرح پروتکلها شانزده سال مىگذرد و آنها تاکنون با شرایط جهانى منطبق بودهاند.»
فورد هنگامى این نکته را بیان داشت که رهبران یهود و مطبوعات یهودى در آمریکا علیه او جنجال به پا کرده و فریاد اعتراض سرداده بودند.
هنرى فورد پس از تحمل فشار و مشقت، که تنها یهودیت سازمان یافته از عهده طراحى و اعمال آن برمىآید، بالاخره ناچار شد در 30 ژوئن سال 1927 در نامهاى خطاب به« لوییس مارشال» رهبر وقت « انجمن یهودیان آمریکا»، رسماً از یهود عذرخواهى کند.
البته فورد در عذرخواهى خود و نه پس از آن، هیچگاه صدق پروتکلها و تحلیلهاى منتشره پیرامون آنها را تکذیب نکرد.

6- مفاد بعضى از مواد پروتکلها ظاهراً متناقض به نظر مىرسند. مثلا جایى توصیه به ترویج تئورى « آزادىخواهى» مىشود و در جاى دیگر گفته مىشود که با قدرت، با هرگونه « آزادی» مخالفت خواهیم کرد.

در این مورد باید توجه داشت که این دستورالعملها به دو دسته تقسیم مىشوند.
یک دسته
مربوط به طرحها و برنامههایى است که یهود، قبل از برپایى حکومت جهانى خود براى نابودى کشورها و دولتها به اجرا درمىآورد
و دسته دیگر مربوط به برنامه هایى است که بعد از استقرار حکومت جهانى یهود، قرار است به اجرا درآیند.
بنابراین آنجا که سخن از ترویج « آزادیخواهى» و یا « آزادى مطبوعات» است،مربوط به برنامه هاى است که از رهگذر آن، کشورها، دولتها و ملتها را دچار تفرقه ،بى ثباتى و از هم پاشیدگى مىکند اما آنجا که سخن از مبارزه با « آزادى» است، مربوط به زمانى است که حکومت جهانى یهود برپا شده و براى استقرار و صلابت خود، هرگونه صداى مخالفى را خفه مىکند.

7- نمىتوان نتیجه گرفت که آحاد یهودیان دنیا با آنچه در پروتکلها ذکر شده است موافقت و همسویى دارند. اى بسا یهودیانى که خود تحت ستم و استثمار سرمایه داران بزرگ یهودى و خاخامهاى همسو با این سرمایه داران، باشند و یا از سرناآگاهى و فریب، آلت فعل آنان شده باشند که ضرورى است این دسته از یهودیان نیز نسبت به خطر یهودیت پیوند خورده با صهیونیزم، هشیار و بیدار شوند.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
82
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
fms
fms
۱۳۸۹/۱۰/۰۸
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی متن پروتکلهای رهبران یهود برای تسخیر جهان

تعداد دیدگاه‌ها:
7
سوره 3 آیه 175
در واقع این شیطان است که دوستانش را مى‏ترساند پس اگر مؤمنید از آنان مترسید و از من بترسید
الآن کوچک ترین تحولی نیست که جهودان صهیونیستی توش دست نداشته باشن.این حرف خودشونه.
«کشور های نامبرده نه شیطان های بزرگی هستند که بشر را تهدید می کنند و نه حامیان بشر در مقابل شیاطین»
خواب قشنگی میبینی!!!
همه اینا درست ولی اصلن نباید از این قیل و قال وحشت کرد بنظرم اونا همینو میخوان!!!
شاید این روزها انقدر هر مسئله ی کوچک یا بزرگ با ربط یا بی ربط را به شیطان های بزرگ (منظورم امریکا و انگلیس و اسرائیل است)ربط میدهند که در اطرافیانم به وضوح مقاومت انها را در مورد هر خبری که بر ضد انها باشد میبینم و یه جورایی هر دفعه که کار نادرستی از انها در رسانه ها گفته میشود نتیجه ی عکس می دهد. و همه خبر ها را دروغ بی پایه و ناشی از دشمنی می دانند.
اما حرف من پس از چند سال که بین این دو گیج بودم این است:
کشور های نامبرده نه شیطان های بزرگی هستند که بشر را تهدید می کنند و نه حامیان بشر در مقابل شیاطین.
سلام پروتكل يا معاهده در حقوق بين الملل كاربرد فراوان دارد و سوالات مهمي نيز در كنكور و دوره ي دكتراي حقوق بين الملل از ان طرح مي شود . كشورها فعاليتها گوناگون خود را از اين طريق تنظيم مي نمايند .
PDF
متن پروتکلهای رهبران یهود برای تسخیر جهان
1 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک