رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.

صد سند از آلمان هیتلری: انگیزه های جنگ جهانی دوم

صد سند از آلمان هیتلری: انگیزه های جنگ جهانی دوم
امتیاز دهید
5 / 3
با 4 رای
مترجم:
محمد توکل
درباره:
آدولف هیتلر
امتیاز دهید
5 / 3
با 4 رای
تهیه‌کننده: سرویس اطلاعاتی آلمان

گزیده‌ای از کتاب رس‍م‍ی س‍ف‍ی‍د آل‍م‍ان‌

از مقدمه مترجم:
جنگ جهانی دوم و حوادثی که به بروز آن منجر شد، از دیرباز بحث فراوانی را در سراسر جهان برانگیخته است. شمار کتابها مقالات، سخنرانیها فیلمها، افسانه ها و ... در این باب از حد و حصر بیرون است. بین این آثار مجموعه های اسناد و مدارک تاریخی شان و مکانت خاص خود را دارند، هر چند تعداد آنها طبعاً قلیل و در مقام مقایسه بس ناچیز است از این جمله نیز آنچه در دسترس همگان قرار دارد، همان است که از سوی طرفهای پیروز در جنگ منتشر شده و آنچه بسیار کمیاب و بلکه نایاب است مجموعه های اسنادی است که طرف بازنده جنگ آن را گردآورده باشد.
مجموعه حاضر از همین نوع اخیر است. این کتاب مشتمل صد سند سیاسی است که در آغاز جنگ جهانی دوم از سوی سرویس اطلاعاتی آلمان منتشر شده است، گزارشهای ماموران آلمانی در کشورهای دیگر نامه های رسمی مبادله شده بین مقامات آلمان و سایر کشورها، متن قراردادها، اعلامیه ها، اجلاسیه ها و اعتراضات رسمی، پاره یی گزارشهای نظامی، سخنرانیهای سیاستمداران، گزارشهای مربوط به مذاکرات دیپلماتیک و نظایر آن مضمون اسناد ذکر شده در این مجموعه است...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
souba
souba
1403/02/08

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی صد سند از آلمان هیتلری: انگیزه های جنگ جهانی دوم

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
صد سند از آلمان هیتلری: انگیزه های جنگ جهانی دوم
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک