رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.
بازماندگان
امتیاز دهید
5 / 3.7
با 3 رای
نویسنده:
مترجم:
عباس داوری
امتیاز دهید
5 / 3.7
با 3 رای
ماجرای این کتاب واقعیست.

بخشی از متن کتاب:
در اواخر سپتامبر ۱۹۷۲ به هکتور ماریانی ۵۴ ساله و همسرش گرازیلا ۴۲ ساله خبری رسید که آنها را به شدت خوشحال کرد: دخترشان "ماریا" در تاریخ پانزدهم اکتبر همان سال در شهر سانتیاگوی شیلی ازدواج می کرد. اگر همین خبر دوازده سال پیش به آنها می رسید، خانواده ماریانی که مانند اکثر مردم اوروگوئه ثروتمند بودند، برای ازدواج دختر بزرگشان آن چنان جشن عروسی باشکوهی برپا میکردند که خاطره آن سالهای سال در افکار اقوام و دوستان خانواده داماد باقی میماند ولی حالا وضع فرق میکرد و دیگر از آن ثروت و توانمندی خبری نبود.
دوازده سال قبل اوروگوئه که کوچکترین کشور آمریکای جنوبی است، بهشت گله داری و تولید گوشت سراسر جهان محسوب می شد. هوای معتدل و همیشه بهار آن کشور که برف و یخبندان را هرگز به خود ندیده است، باعث شده بود که سرتاسر خاک قوی آن منطقه از جهان در زیر پوششی از سبزه و گیاه مخفی بماند و سرزمینی ایده آل برای چریدن گله های گاو و گوسفند را ایجاد کند...
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
محراب
محراب
1403/02/03

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی بازماندگان

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
بازماندگان
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک