رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.

فرهنگ توصیفی شخصیت های داستانی نوجوان - جلد ۱

فرهنگ توصیفی شخصیت های داستانی نوجوان - جلد ۱
امتیاز دهید
5 / 3.7
با 3 رای
امتیاز دهید
5 / 3.7
با 3 رای
به راستی چرا شخصیتها؟ چرا «شخصیت» به عنوان یک عنصر داستانی پایه مطالعه این فرهنگ توصیفی قرار گرفته است؟ آیا در میان عناصر داستانی عنصری موثرتر پرآوازه تر و تحلیلی تر از عنصر شخصیت یافت نمی شد که پایه موضوعی یک فرهنگ توصیفی در ادبیات داستانی باشد؟
شخصیت‌هایی که این فرهنگ به آنها پرداخته، از میان حدود ۱۵۰۰ عنوان شخصیت داستانی برگزیده شده است. در ارزیابی‌ها ابتدا این فهرست به چارصد عنوان کاسته شده و بعد از جستجو و با توجه به شهرت و آوازه شخصیت‌ها به ۱۵۰ عنوان رسیده است. سرانجام بر اساس ملاک‌هایی که نویسندگان مدنظر داشته‌اند، حدود چهل شخصیت بر اساس امتیازهایی برای گردآمدن در فرهنگ برگزیده شده‌اند. بنابراین در این دو جلد شخصیت‌های اصلی چند داستان مربوط به ادبیات کودکان و نوجوانان بررسی شده است. شخصیت‌های اصلی این داستان‌ها عموماً کودکان یا نوجوانان هستند.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
Kandooo
Kandooo
1402/12/02
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی فرهنگ توصیفی شخصیت های داستانی نوجوان - جلد ۱

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
فرهنگ توصیفی شخصیت های داستانی نوجوان - جلد ۱
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک