رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

به باغ همسفران: شرح هشت کتاب و نقد اندیشه های سهراب سپهری

به باغ همسفران: شرح هشت کتاب و نقد اندیشه های سهراب سپهری
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 3 رای
نویسنده:
درباره:
سهراب سپهری
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 3 رای
مقدمه:
به باغ همسفران، فرصتی دیگر برای شناخت سهراب سپهری است. شعر سپهری مانند موسم دل انگیزی است که از کوهها و دشتهای کاشان با ملایمتی خاص نشأت میگیرد و تا فراخنای جانها رخنه پیدا می کند. این موسم در هر فصل و سالی که باشد همواره جلای روحانی و برجستگی معنوی خود را حتی در قرون و اعصار آینده حفظ خواهد کرد و آیندگان هشت کتاب سپهری را در زمره آثار بزرگ قرار خواهند داد. وی با همان زبان پر از آرامش خویش گفته هایی را بیان میکند که ذهن خواننده را نسبت به گذشته، حال و آینده ی خود روشن میسازد این روشن سازی ویژگی برجسته ی شعر سپهری است.
پس از چند سال تحقیق و جست و جو، گاه نقاط گنگی در هشت کتاب به چشم میخورد که من را بر آن داشت تا با کمک دانسته های نه چندان کامل خود به نگارشهایی دست بزند که امید است مورد توجه قرار گیرد. شعر سپهری ناگفته های زیادی درون خود دارد که گذشت زمان آنها را بیشتر بازگو خواهد کرد. پیرامون صدای پای آب و مسافر در جهان مطلوب سهراب سپهری سهراب سپهری و بودا و سیب سرخ خورشید یا سهراب سپهری به زبان ساده نکاتی آورده ام و در آینده تفسیری از این دو منظومه ی ارزشمند ارائه خواهم داد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
کته کتاب
کته کتاب
1402/08/06

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی به باغ همسفران: شرح هشت کتاب و نقد اندیشه های سهراب سپهری

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
به باغ همسفران: شرح هشت کتاب و نقد اندیشه های سهراب سپهری
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک