رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
شکوه و عظمت آسمانها
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 190 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 190 رای
.
هارون یحیی در سال ۱۹۵۶ میلادی در شهر آنکارا، پایتخت کشور ترکیه به دنیا آمد.

نام واقعی او عدنان اکتار (Adnan Oktar) است. پاره اول اسم مستعارش، نام هارون، برادر موسی است و پاره دوم، نام حضرت یحیی؛ پیامبری که درست، پیش از عیسی آمد و آمدن عیسی را پیشگویی کرد.

او در دو رشته دانشگاهی هنر و فلسفه تحصیل کرده است. از ۲۴ سالگی نوشتن و انتشار کتاب‌هایش را آغاز کرد و تا به امروز (به گواهی وبگاه رسمی خود او) بالغ بر ۲۲۲ کتاب در موضوعات مذهبی، علمی و سیاسی نوشته‌است. در حقیقت موضوع کتاب‌های علمی و سیاسی او نیز به نوعی به مذهب باز می‌گردد. او در کتاب‌های علمی خود با نظریه داروینیسم که در نهایت آفرینش را زاییده یک تصادف و محصول یک تکامل تدریجی و تطابق مستمر با شرایط زیستی می‌شمارد، درمی‌افتد و می‌کوشد وجود شعوری فرابشری را در آفرینش هستی و کائنات اثبات کند. در کتاب‌های سیاسی نیز به مبارزه کمونیسم و فاشیسم یا فرآورده‌هایی که از این دو کارخانه بیرون آمده‌اند، می‌رود.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
shayann
shayann
۱۳۸۹/۰۵/۰۵

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی شکوه و عظمت آسمانها

تعداد دیدگاه‌ها:
4
واقعا ادعا های هارون یحیی در مورد نظریه داروین که با پیدا شدن حلقه مفقوده آن به اثبات رسید جای تاسف دارد این همه سماجت و جزمیت برای چه؟
وقتی هنوز کسانی پیدا می شوند که نظریه داروین را فرضیه میدانند نه نظریه! و نمیدانند که شواهد زمین شناسی، فسیل شناسی، و از همه مهمتر ژنتیکی این نظریه را تکمیل کرده اند و حمایت میکنند واقعا جای تاسف است. خواهش میکنم پیش از هر اظهارنظری فراوان مطالعه کنید. و از روی اعتماد نظر بدهید نه از روی اعتقاد. این بحثها مربوط به دو قرن قبل است نه الان. امروزه علم به مذهب توهین نمیکند و فقط راه خودش را می رود اما مذهب گاهی از این بی اعتنایی به خشم می آید و میگوید پس تکلیف من چه می شود!؟!
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک