رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.
حفاظت و رله ها
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
حفاظت و رله بدون شک مهمترین جزء یک شبکه قدرت می باشند به جرات می توان گفت نگهداری و سرویس کردن این دستگاه ها از سایر ادوات قدرت مهم تر بوده و دلیل آن نیز نقش بسیار مهم در جلوگیری از فجایع اقتصادی می باشد. متاسفانه در سطح دانشگاه به درستی به مقوله حفاظت و رله ها پرداخته نمی شود و شاهد یک فاصله عمیق میان صنعت و دانشگاه در این زمینه هستیم.
کتاب “حفاظت و رله ها” دکتر حسین عسکریان ابیانه یکی از کتاب های خوب در مورد حفاظت می باشد که به تازگی نیز چاپ شده است، دکتر حسین عسکریان ابیانه یکی از اساتید دانشگاه امیرکبیر بوده که گواهی خوبی برای کیفیت این کتاب می باشد.
به گفته نویسنده کتاب این اثر از مقالات و کتاب های متنوعی کمک گرفته است و با مثال های کاربردی توانسته جوابگوی نیاز مهندسین، صنعت و دانشگاه باشد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
hoseinalvandi
hoseinalvandi
1401/09/26
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی حفاظت و رله ها

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
حفاظت و رله ها
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک