رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.
خاطرات یک کشیش دهکده
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 7 رای
نویسنده:
مترجم:
اقدس یغمائی
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 7 رای
کتاب روایت کشیشی جوان است که به روستائی می‌رود تا کارش را آغاز ‌کند. او می‌کوشد دختر کنت، "شانتال" را از خودکشی منصرف کند و همسر کنت را از اندوه و ناامیدی به در آورد. کنتس بعد از مرگ پسرش حال و روز خوبی ندارد و ایمان او نیز در خطر است و بحث‌های زیادی با کشیش می‌کند ولی روز قبل از مرگش با کشیش صحبت می‌کند و ایمانش را دوباره پیدا می‌کند اما این موضوع را فقط کشیش می‌داند... داستان به نوعی از حاکمیت بی‌ایمانی و ناامیدی برجهان شکوه می کند…
ژرژ برنانوس ازجمله نویسندگان کاتولیک بود که اندیشه های مذهبی رادرون مایه رمان های خود کرد؛عنوان رمان نویس دینی به معنای واقعی کلمه زیبند اوست.پرداختن به مسئله خیر و شر وتوجه به جایگاه انسان، همواره یکی از دل مشغولی های عمد نویسندگان مذهبی به شمار می رود.تلاش این گروه ازنویسندگان معطوف به سنجش توانایی انسان در رویارویی با وسوسه است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
samiyari
samiyari
1401/02/19

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی خاطرات یک کشیش دهکده

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
خاطرات یک کشیش دهکده
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک