رسته‌ها
صاحب حقوق مادی این اثر، نسخه الکترونیکی آن‌ را برای فروش عرضه کرده است.
شما هم می‌توانید کتاب‌های خود را در کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

عقیله بنی هاشم؛ حضرت زینب علیهاالسلام - عَالِمَهٌ غَیرُ مُعَلِّمَه وَ فَهِمَهٌ غَیرُ مُفَهِّمَهٍ

عقیله بنی هاشم؛ حضرت زینب علیهاالسلام - عَالِمَهٌ غَیرُ مُعَلِّمَه وَ فَهِمَهٌ غَیرُ مُفَهِّمَهٍ
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
امتیاز دهید
5 / 0
با 0 رای
بازشناسی اوصاف و القاب اهل بیت علیهم السلام به صورت کامل در جامعه امروزی ضرورتی اجتناب ناپذیر است. به ویژه آنکه در طی سالها، همواره سعی دشمنان در تحریف و نابودی آن بوده است. نگاهی به زندگانی، تربیت، اخلاق و صفات عالیه حضرت زینب(س) به خوبی می¬تواند شأن و عظمت بی¬نظیر و تحسین برانگیز ایشان را در اذهان زنده ساخته و بویژه برای زنان مسلمانی که قصد پیمودن راه ایشان را در مسیر زندگی و اعمالشان دارند، الگو و درس خوبی است که هزار نکته¬ی ارزنده در آن یافت شده و مستتر است، که با پرداختن به آن میتوان برای جامعه مسلمان - بویژه زنان - بابی تازه از فضایل آن حضرت را گشود.
عقیله بنی‏ هاشم یعنی حضرت زینب کبری علیها السلام، توانا بانویی که عالی‏ترین نمونه‏ ای از شهامت و دلیری، دانش و بینش، کفایت و خردمندی، قدرت روحی و تشخیص موقعیت بوده و هر وظیفه ‏ای از وظایف گوناگون اجتماعی را که به عهده گرفت، به خوبی انجام داد و رسالت خویش را به پایان برد. این کتاب بر آن است تا ویژگی¬ها و صفات اخلاقی حضرت را معرفی نموده و به اثبات برساند که ایشان تجسم اخلاق راستین انسان کامل بوده و بهترین اسوه برای رهروان راه هدایت به شمار می آید.
لیک قصد ما این است که با طرح موضوع ((حضرت زینب علیها السلام)) به نکاتی تازه و کاربردی دست یافته و قسمتهای دیگری از موارد موجود در خصوص آن حضرت را یادآور شویم که تاکنون شاید این چنین و با این عنوان کمتر به این موضوع پرداخته شده باشد. با وجود آنکه کاستیهای فراوانی در این کتاب وجود دارد امید است که نقطه آغازی برای تحقیقات و پژوهشهای دیگر در این موضوع باشد و قطره‏ای از دریای بیکران علم و معرفت باشد و مورد قبول محققان و دانش پژوهان گرامی قرار گیرد.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
ghanonyar021
آپلود شده توسط: ghanonyar021
۱۴۰۰/۰۴/۲۵
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
128
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی عقیله بنی هاشم؛ حضرت زینب علیهاالسلام - عَالِمَهٌ غَیرُ مُعَلِّمَه وَ فَهِمَهٌ غَیرُ مُفَهِّمَهٍ

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.