رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

سرای سرور: یادنامه شاطر رمضان ابوطالبی

سرای سرور: یادنامه شاطر رمضان ابوطالبی
امتیاز دهید
5 / 5
با 1 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 5
با 1 رای
نویسنده در این کتاب به معرفی شاطر رمضان ابوطالبی به قلم بزرگانی چون نعمت الله ستوده، محمدرضا شجریان، شهرام ناظری و.. می‌پردازد. بخشی از کتاب با عنوان کلبه کرامت گفتگو با فرزند ایشان، یدالله ابوطالبی است.

در این روزگار که متاسفانه سنتهای اصیل و پویای مردم ایران که ریشه در اعماق دارد و پاره ای از آنها از سپیده دم تاریخ با ما بوده است، شتابان و تازان پایمال کمیتهای عصر جدید می شود، و در پای تجددخواهی و تقلید غیرمنطقی از شیوه های نوظهور قربانی می شود، و عملا برگشت به سرچشمه ها و حیات مجدد بخشیدن و روحی تازه در کالبد محتضر آنها دمیدن غیرممکن است. ذکر یاد و خاطره ای از بزرگانی که از سرچشمه سیراب شده اند و حافظان و نگهبانان سنن بوده اند، ضروری و واجب است. چه خوب است با بال خیال، سفری به دورانی داشته باشیم که چندان دور نیست و بوی زندگی می دهد و یادآور دوران معنویت و اخلاق و حکومت قاطع سنت های پسندیده در شهر تاریخی اصفهان بوده است.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
saharnak
saharnak
۱۳۹۹/۰۹/۱۲

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی سرای سرور: یادنامه شاطر رمضان ابوطالبی

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
سرای سرور: یادنامه شاطر رمضان ابوطالبی
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک