دسته‌ها

آخرین دیدگاه‌ها

من این کتاب رو خوندم و واقعا عقیده دارم که زن ناز و مرد نیاز هست و زن نباید خودش رو راحت در اختیار مردان قرار بده. از نظر من زن و مرد در تحصیلات و شغل و در آمد باید برابر باشن ولی برابری در ارتباط با مرد رو قبول ندارم. من یک خانم تحصیل کرده
lمردم باید با چه انگیزه ای کتاب بخونن؟ عالم ترین مردم ما استادهای دانشگان یه نمونه ی کوچیکشم من، که با گرفتن دکترا فقط ماهی 2 میلیون بهمون میدن. واقعاً علم و عالم تو این مملکت ارزش و چایگاهی ندارن.
جزء بهترین رمانهایی یه که خوندم. هولدن به اطرافیانش اهمیت میده به همه توجه میکنه. آزارش به کسی نمی رسه و آرزوش اینه از جامعه ی پرهیاهوی آمریکا به کلبه ای در جنگل پناه ببره اما عشقش به فیبی باعث میشه به خونه برگرده.
من عاشق کامو و دنیای سرد ، بی رحم و وحشتناک داستانهاش هستم. فوق العادست. حتما بخونید.:-)
بیگانه یه چیز دیگست
جالبه ولی خوب قانون احتمالات غیر از اینه. احتمال اینکه نون کره ای از سمت کره ایش روی زمین بیفته یک دومه یک دوم احتمال داره نیفته. ولی چون ما پیش امدهای بد و منفی بیشتر تو ذهنمون میمونه فکر میکنیم بد بیاری هامون بیشتره.
اگه به خوندن کتابهای جالب علاقه دارید حتماً مجموعه کتابهای مانولیتو نوشته ی الویرا لیندو، ترجمه ی فرزانه مهری رو بخونید خیلی بامزن. من که هربار یه جلدش رو میخونم تا چند روز می خندم.
قشنگ بود. عین حقیقت بود همش. کاملاً بی طرفانه بود.
فوق العادست. من بارها بوف کور رو خونده بودم ولی وقتی این کتاب رو خوندم تازه فهمیدم که چرا بوف کور شاهکاره.
فوق العاده بود. من همیشه متفاوت اندیشیدن صادق رو ستایش کردم.

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک