دسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

کامو رو دوست دارم انسان فرهیخته ای بوده ولی یک اشکال در آثارش بنظر من وجود داره. افراد جدی تر و کم حوصله تر کمتر جذبش میشن چون اکثر کتاب هاش داستانیه و بعضی ها حوصله داستان رو ندارن و زود پاسخ میخان از نویسنده. مثل آثار شوپنهاور و نیچه برند
وقتی سواد بورسی ندارید کامنت بچه گانه نذارید. گاوهای بازار یک اصطلاحه برای سهم هایی که پتانسیل رشد خوبی داره و خرس های بازار نماد هایی است که احتمال ریزش در آنها زیاد است.
به عقیده مولانا؟ بهتر بود مولف رو میزدید مولانا!!
وقتتون رو با خواندن این کتاب تلف نکنید. چیزی بارش نیست. یک مشت حرف تکراری و نظریات ضعیف غیر علمی احساسی و حمله به شخصیت های بزرگ از جمله فروید.
جانم؟ برمکی؟:O:O
این عوامل بطور کلی بهانه ای بیش نیست. ما در حد ژنمون رشد کافی کرده ایم.پس از ژن ایرانی توقع پیشرفت بیشتر در حد یک ژن غربی نمیشه داشت.اگر تعصبی وجود داره یک نگاهی به کشورهای همسایه ایران بکنید.
صد آفرین به توانایی بی حدتان برای پیدا کردن یک راه حل برای اثبات عقایدتان. بس کنید دیگر سرمان رفت!
خیلی هیجان زده شدم بابت این کتاب ممنونم از آپلود کننده محترم. اولین کتابی که از این فیلسوق بزرگ خواندم ترس و لرز بود که واقعا تاثیر گذار بود.
با توجه به زمینه تحقیقی جناب هاشمی در مورد امیر کبیر مشخص است که نسبت به اطرافیانشان چندین کتاب در عمر با ارزششان مطالعه کرده بودند و این جای بسیار امیدواری است!
متصل است او معتدل است او.....تا حالا خبری از پدر ایران با تیتر درشت نبود!

عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک