رسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

اگر نسخه رایگان موجود بود شاید میشد قبول کرد که میشه سیگار رو ترک کرد!
نسلهای قبلی ما معنای فضیلت رو کاملا میدونستند و ما هم در این دوره با درک کامل رذیلت در مسیر تکامل خودمون گام بر میداریم.
ممد اوف جان گنجینه نبوغ بشری تو همان جایی هست که باید باشه. اینجاها که شما فرمودید هنوز خیلی از جاهاش آب سالم واسه خوردن ندارن. نگو که یه روزی علم از همین جاها شروع شده و توسط اجانب سرقت علمی شده که من این تفکر رو کودنیسم نام گذاری میکنم.
کامو رو دوست دارم انسان فرهیخته ای بوده ولی یک اشکال در آثارش بنظر من وجود داره. افراد جدی تر و کم حوصله تر کمتر جذبش میشن چون اکثر کتاب هاش داستانیه و بعضی ها حوصله داستان رو ندارن و زود پاسخ میخان از نویسنده. مثل آثار شوپنهاور و نیچه برند
وقتی سواد بورسی ندارید کامنت بچه گانه نذارید. گاوهای بازار یک اصطلاحه برای سهم هایی که پتانسیل رشد خوبی داره و خرس های بازار نماد هایی است که احتمال ریزش در آنها زیاد است.
به عقیده مولانا؟ بهتر بود مولف رو میزدید مولانا!!
وقتتون رو با خواندن این کتاب تلف نکنید. چیزی بارش نیست. یک مشت حرف تکراری و نظریات ضعیف غیر علمی احساسی و حمله به شخصیت های بزرگ از جمله فروید.
جانم؟ برمکی؟:O:O
این عوامل بطور کلی بهانه ای بیش نیست. ما در حد ژنمون رشد کافی کرده ایم.پس از ژن ایرانی توقع پیشرفت بیشتر در حد یک ژن غربی نمیشه داشت.اگر تعصبی وجود داره یک نگاهی به کشورهای همسایه ایران بکنید.
صد آفرین به توانایی بی حدتان برای پیدا کردن یک راه حل برای اثبات عقایدتان. بس کنید دیگر سرمان رفت!
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک