رسته‌ها

آخرین دیدگاه‌ها

من که تا حالا چند بار سه جلد کتاب پدرخوانده را خوانده ام و باز هم مشتاقم که در فرصتی بخوانمش . وافعا عالیه این کتاب . خداوند روح ماریوپوزو را قرین رحمت کند! حتتتتماااااااااااااااا بخونینش .
واقعا این سه گانه پسا اخرالزمانی فوق العاده است . هر سه قسمتش به صورت فیلم هم در امده است . وقتی شروع کنید تا سه جلدشو پشت سر هم نخونید ولش نخواهید کرد . عالیه .
[quote='پرسی']نقل قول از hasti1780:یعنی بعدیاش پولیه؟؟؟؟ ببخشید ناراحت نشینا ولی ما مترجما هم حق داریم برای ترجمه ای که داریم میکنیم پولی دریافت کنیم .مخصوصا این اثر که فقط ترجمه ی اینترنتی میشه و چاپ نمیشه.[/quote] دوستان ااین رایگان ب
بهترین و جامع ترین کتابیه که تا به حال دیدم در زمینه فرقه های فراماسونری نوشته . و توصیفاتی که از مکان های و بعضا اشهاص می کنه کاملا واقعیه . یکی از شاهکار های دن براونه . حتتتتتتما بخونیدش دوستان .
سلام . کتابش بدک نیست . سه جلد بعدی رو از کجا گیر بیاریم ؟؟
همه کتابای الکس رایدر ترجمه شده و موجوده . دوستان بخونین. به نظر من که راست میگن الکس رایدر نسخه نوجوان جیمز بانده . از هر احاظ کتابش عالیه.
نشر ویدا تا جلد شش رو چاپ کرده . جلد هفت رو هم ترجمه کرده که التبه تا حالا بهش مجوز ندادن . دوستان واسه کمک تایپ جلد 7 اگه کسی گیر آورده پایه ام .
من تو کل عمرم کتابی قشنگ تر از این مجموعه خاطرات خون آشام نخوندم . همه چیه این کتاب عالیه . تنها مشکلش اینه که 9 تا جلد خاطرات الینا است که تا حالا تو وب فقط 5 جلدش هست . سه جلد هم خاطرات استفانه که اونم اصلا ترجمه نشده . نشر ویدا تا جلد
این سه تا جلد ور که خوندم علی بود . جلد های بعدی اش رو هم خواهشا سریعتر ترجمه کنید و بذارید . عالیییییییه .
به نظر من کتابای ار ال استاین نه قشنگه ، نه ترسناکه ، نه موضوع جالبی داره ، به درد یک با خوندن هم نمی خوره واقعا . همه مجموعه هاش یه جورایی لوس و بی مزه است . موافقین ؟؟؟؟؟؟
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک