رسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

واقعا خجالت آوره. چقدر یه آدم باید عقده ای و بیمار باشه که همچین اسمی روی کتاب بزاره. باید ریشه ی این نامکذاری رو در کودکی نویسنده جستجو کرد. شاید قربانی یک تجاوز جنسی باشه! خودت رو نویسنده جا بزنی و یک کتاب بنویسی بعد گذر زمان ثابت کنه که
نویسنده این کتاب دکتر فریدون باتمانقلیچ ایرانی است. کتاب دیگری از او تحت عنوان آب درمانی به چاپ رسیده که حاصل آزمایشات او روی خودش در دوره زندانی شدن بعد از انقلاب 57 می باشد. او بعد ها از زندان آزاد شد و این کتاب را نوشت.
برای من عجیبه کتاب متعلق به قرن 16 میلادی هست ولی نگارنده در منابع خودش به جن نامه هوشنگ گلشیری اشاره کرده!!!!!! ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.
یادش بخیر این دومین کتابی بود که خودم بدون کمک دیگران خوندم. تابستان سالی که کلاس اول ابتدایی را تمام کردم این کتاب را چندین بار خواندم.
چه ناشر با سیاستی . فهرست رو منتشر نکرده . این کتاب فرقی با اراجیف مشابه دیگری که با عناوین فریبنده هر روز جهت خالی کردن جیب مردم چاپ میشه نداره.
این کتاب نمیتونه یک بحث علمی باشه . دو تا آخوند بر سر صحت روایات و احادیث و داستانهای اظهار شده توسط افرادی که خودشون به هزار تعصب و مرض آلوده بودن و یک تاریخ مطلقا مغشوش با هم بحث می کنند این کجاش علمیه؟ البته فقط نانو تکنولوژی علم نیست و
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک