رسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

واقعاً؟! من نمیدونستم برای دانلود کتاب‌ها امتیاز کم می‌شه! من الان ۷۵۰۰ امتیاز دارم!!!
جالبه که لینک‌ها بعضی‌ وقت‌ها هستن بعضی‌ وقت‌ها نیستن! که متاسفانه الان نیست! اگه کسی‌ داره لینک دانلودش رو بذاره ممنونش میشم.
کتاب بسیار جالبی‌ بود به نظرم... امروز تمومش کردم. یعنی‌ تکونم داد اساسی‌ ها!
کتاب عالی‌ هستش... واقعاً من نثر رومن گاری رو دوست دارم! بسیار صریح و شیوا در عین حال واقعی‌ می‌نویسه! این کتاب هم مثل بقیه کتاب‌هایی‌ که ازش خوندم چیزی از عالی‌ کم نداشت!
یکی‌ از بهترین کتاب‌هایی‌ که تا حالا خوندم! مخصوصا در مورد آفریقا و کلا کنش و واکنش فرهنگ‌های شرق و غرب خیلی‌ جالب نوشته..... بهتون پیشنهادش می‌کنم اگه وقت دارید حتما بخونیدش... ممنون از khar tu khar عزیزم که نصف کتاب‌هایی‌ که تا الان خ
درضن با تشکر از کتابناک بابت به وجود آوردن این امکان...:x
امروز بعد از ۱۰ روز تمومش کردم... واقعاً که عالی‌ بود. نثر بسیار زیبا و درگیر کننده داشت و به جز پایانش داستانش خیلی‌ منطقی‌ و قابل درک پیش میرفت... اگه وقت دارید حتما بخونیدش... من که خیلی‌ خوشم اومد...:D
سلام. دوستان من یه مشکلی‌ دارم با سایت! نمی‌تونم لیست جدید‌ترین کتاب‌های آپلود شده رو ببینم... به جاش همش یه علامت لودینگ هست... سرعت اینترنتم هم خیلی‌ خوبه اما الان ۱۰ روز که این اینجوریه... شما هم همینطورید؟!
امروز تمومش کردم. به نظرم فوق‌العاده بود هرچند ممکن زیاد عام پسند نباشن کار‌های دافنه دوموریه اما بسیار کتاب‌های با ارزشی هستن... ممنونم از کتابناک.
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک