رسته‌ها

آخرین دیدگاه‌ها

خانم محترم ظاهرا فقط من نبودم که مشکل داشتم اگر کامنتها رو بخونید. ضمن اینکه وقتی فایل کتاب اگر فقط برای من یک نفر هم باز نشه باید رسیدگی بشه. بعد هم توجه کنید که من گفتم امتیاز از دست رفته ام رو برگردونید. از وقتی سایت امتیازی شده این مشک
جالبه که مدیران سایت اصلا توجهی ندارند و جوابی نمیدهند. باز هم امتیازمون از دست رفت و کتاب دانلود شده باز نشد. در خصوص چندین کتاب هم بارها پیش آمده که دانلود نمیشدند. اقلا 100 امتیازمون رو برگردونید لطفا.
دانلود میشه باز نمیشه فایل. نرم افزار pdf خوان ما همون آکروبات ریدر هست که سالهاست صدها متن و کتاب رو باهاش باز و مطالعه کردیم. بقول این دوست گرامی فکری به حال امتیاز از دست رفته ما هم بکنید. بارها این اتفاق برای من افتاده که فایلها مشکل دا
فایل رو دانلود کردم ولی فقط صفحه اول و آخرش باز میشه بقیه اش باز نمیشه. لطفا رسیدگی شود.
خدا رحمت کنه عباس یمینی شریف رو. عکس روی جلد یادمه داخل کتاب ملکه برفی بود. خیلی نوستالژیک بود برام
بله دوست گرامی اولین باره. داشتم کتاب رو میدیدم که در کمال تعجب دیدم یکی دعا و ثنا کرده خواجه تاجدار رو. پس کلا ایشان به طایفه قجر ارادت دارند. بهرحال این طایفه حرمسرا زیاد داشتند، شاید ایشان هم قاجار زاده هستند.
به حق چیزهای نشنیده !!!! فکر کنم شما در کل تاریخ ایران اولین کسی هستی که این خواجه خونخوار رو دعا میکنی.
بسیار خواندنی است . توصیه میکنم به دوستان کتابخوان و کسانی که به سفرنامه علاقمند هستند که از وضعیت آن زمان ایران هم گزارشی مستند به دست میدهد.
لطفا مثل قبل سال چاپ کتاب رو هم در مشخصات ذکر کنید. بارها درخواست کردم ولی ظاهرا دیگه کتابناک درخواستها و حتی ایمیل ها رو نمی بینه و پاسخ نمیده.
یکی از ماندگارهای تاریخ سینما با موسیقی زیبای انیو موریکونه
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.