رسته‌ها

نویسنده‌های مورد علاقه

نویسنده‌ای انتخاب نشده
نویسنده‌های بیشتر

آخرین دیدگاه‌ها

[quote='x666']منم خیلی ها رو دیدم که این کتابو خوندن ممنون[/quote] حتما خودتان هم بخوانید.
اگر رسوم یک ملت اشتباه باشد و غیر عقلانی، و آن ملت دینی عقلانی را پذیرفته باشند، حتما باید آن رسوم از بین بروند. آیا ما به عنوان مسلمان، رسوم اسلامی را اجرا کرده ایم و باز هم نیازی به زنده نگه داشتن رسوم ایرانی های قبل از اسلام داشته باشیم؟
تشخیص صحت و سقم این داستانها و روایات به عهده مجتهد است. چطور اگر یک محقق آمریکایی راجع به هر مطلبی اظهار نظر کند شما بی چون و چرا میپذیرید. شهید مطهری در این علم، مجتهد است و صاحب نظر!
درود خدا بر روان پاک شهدا خصوصا شهید مطهری. صلوات!
یک مسلمان چطور به خود اجازه میدهد که به دین و کتابش اینطور غیر علمی و یک طرفه توهین شود (البته به اسم بی طرفی) و اینگونه ساکت بماند و بلکه تحسین کند؟؟؟!!!
ببخشید دوستان! می شه بگید برا چی رمان می خونید؟ شاید من هم رمان خون شدم...:-(
اگر کسی مسلمان باشه و نظارت خداوند را مد نظر قرار بده ، می بینه که این کار حرامه ؛ و این خودش دلیل کافی برای مخلفت با این کاره . البته اگر کسی بخواد هر کاری بکنه مختاره ؛ ولی حواسش باید به اون دنیا هم باشه . ضمن این که اگر کسی این کارو نکنه
وجود این کتاب در این مجموعه فقط برای کامل بودن مجموعه مفید است. هر کس باید بداند که به چه نیتی به سراغ این جور کتاب ها می رود... اگر کسی واقعا احتیاج مبرم دارد ، بخواند... هر انسانی بر نفس خودش بیناست.
مگه داستایفسکی سال ها نیست که مرده؟ خوب برا چی نمی شه دانلود کرد؟؟؟؟
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک