با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

راز

نویسنده:
✔️ برشی از متن کتاب:
آفتاب نیمروز با شدت تمام میتابید و ساختمان های اطراف مثل بلور الماس میدرخشیدند. سابینا (Sabina) حمام آفتاب میگرفت. بر روی صندلی تاشوی حصیری زیر آفتاب دراز کشیده بود. بدن چرب و براقش زیر تابش بی امان خورشید، برنزه شده بود. بعد شنا هم میکرد. هر روز صبح به صورتش کرم میزد، بدنش را چرب میکرد، حمام میگرفت و شنا میکرد.
اندامش همچنان باطراوت و شاداب مانده بود. سه بار عمل جراحی او را زیبا نگه داشته بود. به این موضوع فکر میکرد که در سن ۳۸ سالگی صورتش چقدر چین و چروک داشت و در چهل و یک سالگی چقدر. هنوز همان چهره را داشت که ده سال پیش داشت. جوان مانده بود. گاهی سی و پنج ساله و گاهی سی و یک ساله و حتی در مقابل دوربین جوانتر هم به نظر میرسید.
سابینا کوآرلس (Sabina Quarles) چهل و پنج سال داشت. بدنش خوش ترکیب بود. هر روز صبح یک ساعت ورزش میکرد، سه جلسه در هفته ماساژ میداد، هر روز عصر شنا میکرد و اگر به اندازه کافی هوا خنک بود دو مایل قدم میزد. نمیدوید، قدم میزد. ابله نبود. پنج هزار دلار خرج نکرده بود که شادابی اندامش را با دویدن در تپه های بورلی (Beverly Hills) خراب کند.

حق تکثیر:ت‍ه‍ران‌ : س‍م‍ی‍ر‏‫، ۱۳۸۴

» کتابناکهای مرتبط:
سرینا
پنج روز در پاریس
غم و شادی

نسخه ها
کلمات کلیدی
4.5 / 5
با 26 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۱/۱۰/۲۴


پاسخنگارش دیدگاه
shaghayeghe
Member
کتابهای دانیل استیل را دوست دارم
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You