مجله جنگ جهانی دوم انسی (شماره 3)

چرا جنگ جهانی دوم و رایش سوم ؟؟؟
شاید برای شما این سوال به وجود آمده باشد که چرا ما تاریخ جنگ جهانی دوم و رایش سوم را ، تاریخی 6 و 12 ساله را از میان 6 هزار سال بیشتر تاریخ بشریت انتخاب کرده ایم ؟

پاسخ روشن است :

ما از میان تمام تاریخ جهان ، مهمترین و حساس ترین قسمت تاریخ دنیا که همان جنگ جهانی دوم است و از آن بین حکومت رایش سوم را انتخاب کردیم . در نگاه اول شاید بگوییم که چون جنگ جهانی دوم بزرگترین و سرنوشت سازترین جنگ تاریخ دنیا و رایش سوم بزرگترین امپراطوری تاریخ معاصر جهام بوده است ما آن را انتخاب کرده ایم ! این درست است که ما از میان میلیونها جنگ و نبردهای تاریخ دنیا بزرگترین و مهمترین آنها را انتخاب کردیم ولی دلیل مهمتر انتخاب این تاریخ، اهمیت این تاریخ در شکل گیری و ساخته شدن جهان امروز و مدرنتیه است !

نظم و مدرنتیه ای که امروز دارای آن هستیم ، شروع و استارت آن از زمان جنگ جهانی دوم و تحت فشار بودن شدید ملتها و دولتها در راس آنها رایش سوم بود که به وجود آمده . بسیاری از تشکلات و سازمانهای جهانی محصول این تاریخ و پس از آن است که مهمترین آنها سازمان ملل و اتحاد ناتو است .
دلیل دیگری که ما این موضوع را برگزیدیم تحریف و انتشار غیر معتبر این تاریخ توسط منابع غول پیکر غربی اللخصوص علیه حکومت رایش سوم بوده است . مهمترین اهداف ما ایستادگی و اعتراض به مطالب و موضوعات منتشر شده توسط رسانه ها و منابع غربی (متفقین) در این خصوص است که مورد بارز آن قضیه هلوکاست می باشد که بی شک ازاین مسئله استفاده و سوء استفاده های بیشماری در تاریخ معاصر جهان ما شده . روشن گری و پژوهش درباره مسائل این چنین مهم جنگ جهانی و تحقیق و بحث تخصصی رایش سوم از دیگر اهداف نازی سنتر به شمار می آید .

دلیل دیگر انتخاب موضوعیت تاریخ جنگ جهانی دوم و حکومت رایش سوم این بوده است که متاسفانه و متاسفانه در کشور ما و به زبان فارسی منبع خوب و قوی و تخصصی در زمینه تاریخ جنگ جهانی وجود ندارد ! تاریخ و موضوعی با این اهمیت (که در بالا ذکر گردیدند) در کشور ما منبعی تخصصی و مستقل ندارد . این در صورتی است که صدها و هزاران منبع تخصصی و قوی در زمینه های فیلم و موسیقی و ورزشی و تفریحی و … موجود است . لذا تصمیم گرفتیم که این خلاء عظیم را در حد توانمان پر کنیم .
دلیل دیگر انتخاب ما ، علاقه شخصی ما بوده . شخصا از دوران کودکی علاقه و اشتیاق بسیاری به تاریخ جنگ جهانی دوم و حکومت آلمان نازی داشتم ، که این مورد در بین همه دوستان من و اعضای این تارنما هم صادق است .

تارنما و انجمن تخصصی نازی و رایش سوم در تاریخ تابستان 90 به طور رسمی افتتاح گردید و آغاز به کار کرد که سابقه فعالیت این گروه در اینترنت به بیش از 4 سال باز می گردد . این تارنما کاملا تحت قوانین و هنجارهای جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و موضوعیت این تارنما تاریخ جنگ جهانی دوم و رایش سوم می باشد . تاریخ موضوعیت این تارنما است نه مباحث سیاسی ! و تاریخ حکومت رایش سوم نه تاریخ پس از آن و دهه های اخیر !

و در کنار من نیز با دوستانم که همگی علاقه خاصی به تاریخ جنگ جهانی و حکومت رایش سوم داشته و داریم جمع شده ایم که بتوانیم با کمک هم منبعی خوب و قوی درباره بزرگترین و مهمترین جنگ دنیا و بزرگترین امپراطوری تاریخ معاصر، و مهمترین و سرنوشت سازترین قسمت تاریخ بشریت ، در کشورمان ایجاد کنیم .
امید است که با کمک و حمایت همیشگی دوستانم و شما کاربران گرامی این امر تحقق یابد .
با سپاس از شما خواننده گرامی
حق تکثیر: عمومی

» کتابناکهای مرتبط:
مجله جنگ جهانی دوم "انسی" (شماره 14)
مجله جنگ جهانی دوم "انسی" (شماره 13)
مجله جنگ جهانی دوم انسی (شماره 15)

نسخه ها
PDF
حجم: 2 مگابایت
تعداد صفحات: 26
4.3 / 5
با 35 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 4
۱۳۹۱/۰۶/۳۰


پاسخنگارش دیدگاه
NaziCenter
Member
خیر این مجله ، مجله ایست کاملاً علمی و حاوی اسناد و مدارک
هدف نازی سنتر از انتشار این مقالات و مجلات افزایش آگاهی افراد جامعه است
نازی سنتر مخالف نژاد پرستی است و هدف نازی سنتر مبارزه با استکبار جهانی و اثبات حقایق جنگ جهانی دوم و انکار دروغ های بی شمار تاریخی و همچنین دفاع از حقوق تاریخی ایرانیان است !!
سپاس
نقل قول  
masoud22000
Pro Member
خیر برای دقت بیشتر در تاریخ و جلوگیری از تحریف تاریخه !!!
نقل قول  
khar tu khar
Publisher
خدایا خداوندا ، آخر عاقبتمان را ختم به خیر گردان .
آمین یا رب العالمین .
نقل قول  
yooshij
Member
آیا این مجله در جهت ترویج افکار نژادپرستانه است ؟ اگر چنین است متاسفم ...
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You