رسته‌ها
رشد برهان - شماره 74 تا 77
امتیاز دهید
5 / 5
با 4 رای
امتیاز دهید
5 / 5
با 4 رای
می توان گفت دهه 70 خورشیدی یکی از درخشان ترین و پررونق ترین دوران حیات ریاضیات در آموزش و پرورش ایران است. انتشار فصلنامه برهان به سردبیری حمیدرضا امیری یکی از جریان سازترین فعالیت های این دوران در ایجاد رونق ریاضیات در سطح آموزش و پرورش بود.
نام این فصلنامه به پیشنهاد شادروان پرویز شهریاری، برهان انتخاب شد و با انتشار اولین شماره خود در زمستان 1370 کار خود را آغاز کرد. متاسفانه این جریان سازی در سال های بعد به حرکتی ادامه دار بدل نشد و سایه کنکور و تست زنی، بر روی تمام آموزش و پرورش ایران سایه ای سنگین انداخت و مطالعه کتاب های کنکوری جایگزین، کتاب های درسی و یادگیری عمیق و مفهومی شد.

آرشیو این فصلنامه به صورت رایگان بر روی وبگاه دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش در دسترس همگان قرار دارد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
220
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
mareto57
mareto57
۱۳۹۸/۰۶/۲۹

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی رشد برهان - شماره 74 تا 77

تعداد دیدگاه‌ها:
1
همان طور که در معرفی صفحه آمده: "متاسفانه این جریان سازی در سال های بعد به حرکتی ادامه دار بدل نشد و سایه کنکور و تست زنی، بر روی تمام آموزش و پرورش ایران سایه ای سنگین انداخت و مطالعه کتاب های کنکوری جایگزین، کتاب های درسی و یادگیری عمیق و مفهومی شد."
بنده به واسطهء انس با کتابهای اساتیدی چون شهریاری و مصحفی و فائقی و ... توانسته ام همین جریان سیلابی و خانمان برانداز تست زنی را با آموزش مفاهیم و به کار گیری کاربردها، بازی ها، و ... و البته با گذشت و خوش خللقی و از خود گذشتگی برای دانش آموز، تلفیق کنم؛ و تا حدود نسبتاً زیادی از تلخی کار برای این قشر مظلوم کم کنم.
PDF
رشد برهان - شماره 74 تا 77
42 مگابایت
comment_comments_for_the_file
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک