با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

تراژدی آمریکایی (جلد 1)

تراژدی آمریکایی (جلد 1)

تراژدی آمریکایی (جلد 2)
https://ketabnak.com/book/95635

✔️ زندگی شخصیت اصلی رمان تراژدی آمریکایی، کلاید گریفیتس، با به وقوع پیوستن اتفاقی غیرمنتظره تغییر می کند و اکنون، آرزوهای او برای پیشرفت در اجتماع و رسیدن به دختری زیبا و ثروتمند، مورد تهدیدی جدی قرار گرفته است. این رمان از یک منظر، داستان نابودی و به قهقرا رفتن مردی را روایت می کند که برای رسیدن به موفقیت، زندگی اش را به تباهی می کشاند. اما این کتاب از منظری ژرف تر، جامعه ای را به تصویر می کشد که ارزش هایش، هم به وجودآورنده ی بلندپروازی های سطحی کلاید هستند و هم سرنوشت او را تعیین می کنند. تراژدی آمریکایی، تصویری منحصر به فرد از واقعیت های تلخ زندگی آمریکایی و جنبه های تاریک رویای آمریکایی است. این کتاب با ارائه ی داستانی فوق العاده پراحساس و تأثیرگذار، به عنوان بزرگترین موفقیت ادبی تئودور درایزر شناخته می شود.
مشخص است که رویای آمریکایی یکی از مضامین قابل توجه رمان است. البته عنوان این رمان به صورتی کنایه آمیز عکس این مضمون است. اجزای تشکیل دهنده این رویا از سطح اقتصادی بالاتر می روند و به جایی می رسد که کسی متولد می شود و از طریق ارتباطش با ثروت و اعتبار حسی از هویت و احترام را کسب می کند. کلاید با نهایت توان رویای امریکایی را دنبال می کند و در کل زندگی اش بارها شنیده است که هر کسی در آمریکا می تواند به هرچه می خواهد برسد تنها کافی است بخواهد و سخت کار کنند. کلاید خیلی دیر متوجه می شود که وعده رسیدن به هر انچه می خواهید از طریق تلاش و کار زیاد شایعه ای صرف است که در آن به این مساله توجه نمی شود که نقش اصلی در موفقیت را متولد شدن در شرایط درست است که بازی می کند...

حق تکثیر: ت‍ه‍ران‌: ه‍اش‍م‍ی‌‏‫، ۱۳۸۳

» کتابناکهای مرتبط:
بلندی های بادگیر
تالان
در ساحل رودخانه پیدرا نشستم و گریه کردم

نسخه ها
4.4 / 5
با 11 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 4
۱۳۹۸/۰۴/۲۵


پاسخنگارش دیدگاه
reza bishetab
Member
با درود
عاشقانِ کتاب و کتابخوانی؛ روز به روز کم و کمتر می شوند. به بازارِ فروشِ کتاب و تیراژِ کتاب و علاقۀ خواندن و داشتنِ کتاب نگاه کنیم!
آدمهایی که از این سایتِ بسیار بسیار خوب و مبارکِ کتابناک، کتاب دانلود می کنند؛ کتاب دوست و کتاب خوان باید باشند و گمان نمی کنم -خدا نخواسته - سوءاسفاده و سرقتی در مخیله شان نقش بسته باشد!
به اعتقادی من بگذاریم کتابخوانه ها و کتاب دوست ها به آسانی به کتابِ موردِ علاقه و پسندشان دست بیابند و سرشارِ عشقِ داشتنِ کتاب و خواندنِ کتاب بشوند؛ و همیشه شما؛ مهربانانِ یکه و بی ادعا را دعا کنند و سپاسگزارِ شما باشند
به جای این که راه های ساده را پیچیده تر و دل سردتر کینم؛ راهگشایِ عاشقان و دوستدارانِ کتاب باشیم
رنده و سرسبز باشید
نقل قول  
نرگس
ناظر
نقل قول از کیانوش001:
پس چرا دانلود نمیشه؟

کاربر گرامی مشکلی برای دریافت کتاب وجود ندارد. گزینه دریافت در قسمت زیرین کتاب قرار دارد. به این عکس توجه کنید:
http://uupload.ir/files/kb08_img1.jpg
نقل قول  
پس چرا دانلود نمیشه؟
نقل قول  
ناجیه
Member
چقدر حیف!
بعد از مدتها برای دانلود کتاب آمده بودم که گویا کتابناک هم تغییر سیستم داده.امتیازم برای دریافت جلد دوم کتاب کافی نیست.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You