رسته‌ها
جادوی واقعیت
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 14 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 14 رای
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
مترجم: بنیاد داوکینز

جادو اشکال مختلفی دارد.به عقیده مصریان باستان ، روز شب می شد چون ایزدبانو نوت خورشید را می بلعید.
وایکینگ ها می گفتند که رنگین کمان پلِ خدا به زمین است. این ها نمونه هایی از داستان های جادویی و خارق العاده هستند. اما نوعِ دیگری از جادو وجود دارد که در شور و شعف حاصل از کشف پاسخِ واقعی به این پرسش ها نهفته است. این جادو جادویِ واقعیت یا علم است.
کتاب جادوی واقعیت سرشار است از توضیحاتی الهام بخش دربارة فضا، زمان، و فَرگشت . شوخ طبعی و آزمایش های فکریِ هوشمندانه نیز آن را آذین بخشیده اند. این کتاب گستره ای عظیم از پدیده های طبیعی را می کاود. چیزهایی که اطراف ما هستند از چه ساخته شده اند؟ گیتی چند سال قدمت دارد؟ عاملِ بروز سونامی چیست؟ اولین مرد یا زن که بود؟ این کتاب همچون یک داستانِ کارآگاهیِ جذاب است که نه فقط برایِ یافتنِ سرنخ به کاوش در تمامِ علوم می پردازد، بلکه خواننده را نیز بر آن وا می دارد که مانند یک دانشمند بیاندیشد.
ریچارد داوکینز، با بیانِ بسیار شیوا و گیرای منحصربه فرد خود، شگفتی هایِ جهانِ طبیعی را برایِ تمامی سنین شرح می دهد. کتابِ وی، برایِ این نسل و نسل های آینده، آگاهی بخش و روشن گر خواهد بود.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
150
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
hamidhamidi
hamidhamidi
۱۳۹۸/۰۴/۲۲

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی جادوی واقعیت

تعداد دیدگاه‌ها:
6
[quote='mahiizare']سلام. متاسفانه کتاب برایم دانلود نمیشود. هفت تومان یکماهه شارژ کردم.[/quote]
گزینه دریافت قسمت پایین کتابه
سلام. متاسفانه کتاب برایم دانلود نمیشود. هفت تومان یکماهه شارژ کردم.
[quote='kingbook']بانو هانیه
با درود و سپاس از توجه
اولین روزی که به اشتراک گذاشته شده بود به نام کاربری من بود اما روز بعد تغییر داده شد . این را من مطمئنم . بی دلیل من چنین چیزی نمی گویم. البته می دانم که این اعتراض من راه به جایی نخواهد برد . اشتباه من بود که دوباره فعال شدم. خاموش و غیر فعال بودن بهترین کاری بود که انجام می دادم متاسفانه ناپرهیزی کردم. به هر روی پاسخ شما برای من قانع کننده نیود. بهروز باشید[/quote]
:)):)) شما مگه کتابهای مرکز رو میبینید که همچین حرفی میزنید. این کتاب حداقل 3 روز زودتر از کتابهای شما آپلود شده بود و به تازگی روی سایت قرار گرفته!
جالب اینجاست که هر کس که کمترین فعالیت رو داره، با گذاشتن چند کتاب که قطعا کسی دیگه دیر یا زود اون رو میذاره شاکی میشه.
بانو هانیه
با درود و سپاس از توجه
اولین روزی که به اشتراک گذاشته شده بود به نام کاربری من بود اما روز بعد تغییر داده شد . این را من مطمئنم . بی دلیل من چنین چیزی نمی گویم. البته می دانم که این اعتراض من راه به جایی نخواهد برد . اشتباه من بود که دوباره فعال شدم. خاموش و غیر فعال بودن بهترین کاری بود که انجام می دادم متاسفانه ناپرهیزی کردم. به هر روی پاسخ شما برای من قانع کننده نیود. بهروز باشید
[quote='kingbook']درود بیکران
من این کتاب و کتاب نهری از عدن را پبش از همه در این سایت آپلود نمودم . یکی دو روز اول هم به نام کاربری من هم در کتابناک تبت شده بود اما پس از چند روز دیدم که به نام کس دیگری تغییر نام پیدا کرده. لطفا توضیح بدهید که این کار چه معنی می دهد؟
اگر بدین صورت بخواهید تلاش دیگران را به نام خودتان ثبت کنید بفرمایید که دیگر ما هم تلاشی انجام ندهیم. برای من جای تاسف فراوان دارد که دست به چنین کاری زدید . امتیاز دزدی ندیده بودم که به حول قوه الهی این را هم در این سایت مشاهده نمودم. بدین ترتیب اتگیزه ای برای مشارکت در این سایت برای کسی مانند من نخواهد بود و باید به مانند بیشتر اعضا این سایت خاموش بود و تنها نظاره گر.
واقعا متاسفم برای مدیریت[/quote]
خیر. ایشون زودتر از شما آپلود کرده بودن
و جالب اینکه وفتی منبعی کتابی رو برای دانلود در اختیار میذاره، و همزمان چند نفر کتاب رو آپلود می کنن، توقع بر این هست که کتاب به اسم خودشون ثبت بشه و مسلما کتاب به اسم کسی قرار می گیره که زودتر آپلود کرده باشه
بنده هم برای شما متاسفم که تا الان هر چی آپلود کردید تو سایت قرار گرفته و بابت کتابی که زودتر از شما کسی دیگه آپلود کرده شاکی هستید.
به حول و قوه الهی هم کسی که کتاب رو آپلود کرده نیازی به امتیازش نداره که بخواد دزدی کنه
درود بیکران
من این کتاب و کتاب نهری از عدن را پبش از همه در این سایت آپلود نمودم . یکی دو روز اول هم به نام کاربری من هم در کتابناک تبت شده بود اما پس از چند روز دیدم که به نام کس دیگری تغییر نام پیدا کرده. لطفا توضیح بدهید که این کار چه معنی می دهد؟ :-(
اگر بدین صورت بخواهید تلاش دیگران را به نام خودتان ثبت کنید بفرمایید که دیگر ما هم تلاشی انجام ندهیم. برای من جای تاسف فراوان دارد که دست به چنین کاری زدید . امتیاز دزدی ندیده بودم که به حول قوه الهی این را هم در این سایت مشاهده نمودم. بدین ترتیب اتگیزه ای برای مشارکت در این سایت برای کسی مانند من نخواهد بود و باید به مانند بیشتر اعضا این سایت خاموش بود و تنها نظاره گر.
واقعا متاسفم برای مدیریت
PDF
جادوی واقعیت
2 مگابایت
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.