Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

فرهنگ نامه بدن انسان

نویسنده:
در این کتاب، آنچه بیش از هر چیز دیگری ما را به خود جذب می‌کند، روابط درونی بخش‌های مختلف با یکدیگر است که کارکرد و بقای همه بخش‌ها به آن بستگی دارد.
کتاب حاضر با عنوان « بدن انسان » ترجمه کتاب The Human Body Book اثر استیو پارکر است که با پیش‌گفتار پروفسور رابرت وینستون استاد صاحب کرسی امپریال کالج لندن و به وسیله شرکت انتشاراتی DK در سال ۲۰۰۷ به چاپ رسیده است. نویسنده کتاب از پرکارترین نویسندگان در زمینه زیست‌شناسی است و آثار گوناگونی درباره گیاهان، جانوران و انسان دارد.
برجسته‌ترین ویژگی کتاب بدن انسان وجود تصویرهایی کاملا بدیع است که برخی از آنها در هیچ کتابی یافت نمی‌شوند. صدها تصویر اصلی سه بعدی آن به شما این امکان را می‌دهد که بدن انسان را با جزئی‌ترین اطلاعات درباره آن کشف کنید. دیگر ویژگی کتاب دقت علمی در بیان مطالب و کوتاه بودن آن‌هاست.
مخاطبان این کتاب گروه سنی ۱۵ تا ۲۵ سال است. ولی کسانی هم که در این گروه قرار ندارند، می‌توانند از آن استفاده کنند. کتاب بدن انسان مرجعی مناسب و در دسترس برای دانش‌آموزان، دانشجویان رشته زیست‌شناسی و بهداشت‌کاران حرفه‌ای، منبعی کامل و آسان‌یاب برای خانواده‌هاست.

» کتابناکهای مرتبط:
فرهنگ اصطلاحات ملاصدرا
استرالیا
بدن من

نسخه ها
4.5 / 5
با 25 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۸/۰۳/۰۳


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You