Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

جامعه شناسی روابط جنسی

جامعه شناسی روابط جنسی

مترجم: حسن پویان
از پشت جلد کتاب:
امیال و روابط جنسی یکی از داده های معمولی فیزیولوژی، فردی و عملکری اجتماعی است. جنسیت امریست طبیعی و تطور تاریخی جنسیت بخش بسیار مهمی است که لازم است مورد بحث قرار گیرد:
در نخستین بخش این اثر، انواع روابط جنسی یعنی شیوه های فعالیتی که جنسیت به وسیله آن تبیین پیدا می کند معرفی می شود: شیوه های روانی - فیزیولوژیکی، شیوه های روانی - عاطفی، شیوه اولیایی. این شیوه های فعالیت بر تبیین و تجسم عادی جنسیت سیطره دارند و انحرافات آسیب شناختی آن را هم توضیح می دهند.
بخش دوم مختص روابطی است که بین جنسیت و جامعه برقرار است و به عنوان نوعی کشمکش به معنای لغوی و اشتقاقی آن در نظر گرفته می شود: تعارض جریانهای متفاوت، برخورد مذکر و مونث، تعارض در زوج ها و در خانواده، و نیز مناسبات زوج ها و خانواده با خود جامعه.
بالاخره در خاتمه نشان خواهیم داد که جنبه های سه گانه فردی، اقتصادی و اجتماعی جنسیت تا چه اندازه در دنیای امروزی با یکدیگر پیوند دارد...

حق تکثیر: تهران، توس، 1383

» کتابناکهای مرتبط:
جامعه و همکاری در روابط بین الملل
علم در جامعه ی اطلاعاتی
جامعه شناسی شناخت کارل مانهایم

نسخه ها
4.5 / 5
با 24 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۸/۰۳/۲۲


پاسخنگارش دیدگاه
سلام دانلود کتاب اسان نیست. سعی کنید ایمیل و این چیزهارو حذف کنید تا از همه ی کتابها استفاده شود. متشکرم
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You