رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.
شبکه باور
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 15 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 15 رای
«شبکه باور» کتابی است که برای تحقیق درباره استدلال و به کارگیری این فن، پایه‌ای فلسفی فراهم می‌آورد و در آن نویسندگان، با تاکید بر نقش و اهمیت زبان در فهم و بیان اندیشه‌ها، پرسش‌هایی چون؛ چه معیاری در اختیار ماست تا بگوییم فردی صدق یک جمله را باور دارد؟ مطابق باور ما چه تصوراتی صادق‌اند و چرا؟ و غیره، را پاسخ می‌گویند.
کتاب حاضر مشتمل بر نه فصل؛ باور و تغییر باور، مشاهده، بداهت، شهادت زبانی، فرضیه، استقرا تمثیل و شهود، تایید و ابطال، تبیین و اقناع و ارزیابی تدوین شده است که هرفصل با موضوع جداگانه‌ای را مورد بررسی قرار می‌دهد. در پایان هر فصل با بهره جویی از موضوعاتی که در ارتباطات روزمره ما با یکدیگر مطرح‌اند، تمرین‌هایی برای دانشجویان فراهم آمده و در آن‌ها راجع به شکل گیری استدلال‌های ما و دیگران و آزمون آن‌ها پرسش‌هایی طرح می‌شود.
توانایی نویسندگان این کتاب به ویژه کواین بر خوانندگان پوشیده نیست. این نویسنده توانا کتاب‌های بسیاری را به یادگار گذاشته که از آن میان می‌توانیم به «کلمه و شیء» و «نظریه مجموعه‌ها و منطق آن» اشاره کنیم. کتاب حاضر نیز هرچند با همکاری نویسنده‌ای دیگر فراهم آمده است، با آرا و سبک نگارش وی مطابقت تام دارد.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
khar tu khar
آپلود شده توسط: khar tu khar
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی شبکه باور

تعداد دیدگاه‌ها:
1
سلام من این کتاب رو دانلود کردم ولی باز نشد و اینکه امتیازمم کم شد و دوباره اقدام به دانلود کردم و بهم میگه شما امتیاز کافی ندارید الان من چیکار کنم امتیازمم رفته کتاب هم دانلود شد اما کتاب باز نمیشه مشکل داره
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file