رسته‌ها
وضعیت حق تکثیر و مالکیت حقوقی این کتاب مشخص نیست؛ بنابراین امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر در این باره اطلاعاتی دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که شما نسبت به این اثر محق هستید، می‌توانید اجازه انتشار تمام یا بخشی از نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید، یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «فروش کتاب الکترونیکی» را در بخش راهنما مطالعه کنید.
روان شناسی و کیمیاگری
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 42 رای
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 42 رای
این اثر یکی از معتبرترین کتاب های یونگ است.

کارل گوستاو یونگ، میراثی از خود بر جای گذاشت که همان قدر که جذابیت دارد، بحث برانگیز نیز هست. این کتاب به موضوعاتی نظیر روان‌شناسی مذهبی، کیمیا و کیمیاگری، خواب، رویا و توهم پرداخته است.
از نظر این روانپزشک سوئیسی یکی از اهداف هر بشری رسیدن به آزادی و پرورش فردیت خود است و ضمناً برای رسیدن به این هدف باید هر یک از نشانه‌های ناخودآگاه را رمزگشایی کند. این موضوع در وهله اول قابل هضم نیست. هر چند، بسیاری از نظریات و دیدگاه های به جامانده از کارل گوستاو یونگ برای انسانیت، چالش‌های کوچکی هستند که باید مطالعه کنیم. آن‌ها به ما این اجازه را می‌دهند که اذهانمان را باز کنیم، دیدگاه‌های منعطف بیشتری را بیازماییم، و خود را از درون کمی غنی‌تر کنیم.با این حال اگر از ابتدا تا به امروز چیزی باشد که کارل گوستاو یونگ را توصیف کرده باشد، همان دیدگاه وی نسبت به زندگی رمزآلود و به هر سو پراکنده‌ای است، که از خود روان هم فراتر می‌رود.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
sadnaee
sadnaee
1398/01/03

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی روان شناسی و کیمیاگری

تعداد دیدگاه‌ها:
4
ممنون . سر فرصت میخونم بعد بیشتر مینویسم. فعلا بخاطر آپ کتاب یونگ تشکر
من خیلی به کیمیاگری علاقه دارم یعنی چه که برای امتیاز کمم نمیزارید کتاب دریافت من:((
در زمینه کیمیاگری چه کتابهایی پیشنهاد میدید؟
روان شناسی و کیمیاگری
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک