با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

زندگینامه و خدمات علمی فرهنگی دکتر ناصر کاتوزیان

زندگینامه و خدمات علمی فرهنگی دکتر ناصر کاتوزیان

ویراستار: امید قنبری

این کتاب در سه فصل تنظیم شده است: دوران کودکی و نوجوانی، دوران قضاوت، دوران دانشگاهی، فصل سوم از این کتاب خود شامل 4 بخش است شامل پیش از انقلاب، پس از انقلاب، دوران انفصال و عزلت و بازگشت به دانشگاه.
پیش از این به مناسبت بزرگداشت دکتر ناصر کاتوزیان، زندگینامه و خدمات علمی و فرهنگی وی از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در 320 صفحه شامل گفتگو با دکتر کاتوزیان و چند مقاله درباره شان و منزلت استاد منتشر شده بود .
از دکتر ناصر کاتوزیان تاکنون 43 جلد تالیف و تحقیق منتشر شده است که حجم برخی ازآنها به 900 صفحه مى رسد مهمترین آنها عبارتند از: "عدالت قضایى، گامى به سوى عدالت، مقدمه علم حقوق، فلسفه حقوق، حقوق مدنى، نظریه عمومى حقوق، کلیات حقوق، فرهنگ کاتوزیان، تاریخ انقلاب مشروطه ایران، آزادى اندیشه و بیان " به جز این اولین قانون اساسى جمهورى اسلامى ایران نیز توسط دکتر کاتوزیان تدوین شده است.

حق تکثیر: انجمن مفاخر فرهنگی

» کتابناکهای مرتبط:
سمفونی دنیای نو
سیمای شاعران
6410

نسخه ها
4.5 / 5
با 16 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 1
۱۳۹۷/۱۰/۲۶


پاسخنگارش دیدگاه
peyman8081
Member
با درود فراوان.
اگر قرار بر افزایش خرد جمعی و آگاهی و اطلاعات تمامی اقشار جامعه بخصوص قشر کم درآمد ولی خواستار و جویای تاریخ ایران هست لذا گرفتن پول برای دانلود کتاب ها بای بسیاری افراد مامقدور است.
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You