رسته‌ها

هندسه سال سوم ریاضی فیزیک سال انتشار 1360

هندسه سال سوم ریاضی فیزیک سال انتشار 1360
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 37 رای
امتیاز دهید
5 / 4.7
با 37 رای
نویسنده: احمد برشک- محمد طاهر معیری

هندسه سال سوم ریاضی فیزیک سال انتشار 1360
مولفان احمد برشک- محمد طاهر معیری
این کتاب برای تدریس در سال سوم رشته ریاضی وفیزیک تالیف گردیده و شامل مباحث روابط طولی،بردارها،تبدیل های مهم هندسی و شکل های فضائی می باشد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
129
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
khosro1952
khosro1952
۱۳۹۷/۰۹/۲۸
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی هندسه سال سوم ریاضی فیزیک سال انتشار 1360

تعداد دیدگاه‌ها:
7
سال 75 بود گمونم ،من نظام جدید بودم (یادش بخیر شب تا صبح توی خونه ی اجاره ای تو شهرمون با چراغ علاءالدین نفتی چقدر که درس می خوندیم!) یادمه هندسه مون تمرین خوبی نداشت من احساس ضعف می کردم بهم گفتن برو هندسه نظام قدیم و بخون...رفتم کتابخونه یکی اینو پیدا کردم یکی هم مثلثات! (آی تمرین داشتن اون کتاب ها اوووف!)...وقتی بردم خونه داخلش یک ورقه ی امتحان نهایی هندسه بود برای خرداد 68 ..15 تا سوال بود سه ساعت!... باور کنین من حتی یکی از اون سوال ها رو هم بلد نبودم!...یعنی پس چی می کشیدن بچه های دهه ی شصت ریاضی فیزیک ...خیلی ظلم بود!
یادمه همکلاسی ها برای اینکه معلم نمره شون بده خصوصی دعوتش می کردن خونه و سوالات رو ازش می گرفتند یه پولی هم بهش می دادند من گفتم خودم می خونم و نیازی به این کار ندارم ولی چشم شماروز بد نبینه هر چی خوندیم نشد که نشد تا ساعت 10 شب شد و استرس امتحان هندسه سراسر وجودم را گرفت زنگ زدم خونه معلمم گفتم آقا تدریس خصوصی می خواهم اونم در جوابم گفت : حالا دیه ساعت 10 شب برو بابا گوشی رو قطع کرد اون موقع 17 سالم بود الان 46 سالمه افسوس!!! یادش بخیر کلا الان رشته ام به ریاضی هیچ ربطی نداده و عمر الکی تلف کردیم بخاطر نبودن مشاور تحصیلی و پز دادن رشته ریاضی
یاد خاطرات تلخ این کتاب افتادم چه عمرهایی با این کتابها از جوانان این مملکت به هدر رفت
عالیه.ممنون.دسترسی به کتب دوران تحصیلی خاطرات آن دوران را برایمان زنده کرد و علاوه بر آن از محتوای غنی آنها بهره مند میشویم.
هندسه سال سوم ریاضی فیزیک سال انتشار 1360
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک