Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

مدیریت بهره وری از زمان

مدیریت بهره وری از زمان

نویسنده:
از مقدمه کتاب:
یکی از مبانی این کتاب آن چیزی است که آن را "عامل ضایع کننده زمان در سطح بین المللی" میخوانم. این عامل گویای اطلاعات گردآوری شده در باب زمان از هزاران مردان کار و پیشه در سراسر جهان است و بدین گونه مطالب کتاب فراهم آمده است. هر زمان با سازمانی همکاری کردیم تا به آنان در بهره گیری از زمان یاری رسانیم، همیشه از ما سوال کرده اند:" از کجا باید شروع کنیم؟ اول باید چه بکنیم؟" پاسخ روشن آن است:"از بزرگترین مشکلتان". و ما می کوشیدیم که دریابیم بزرگترین مشکلشان کدام است.
پافشاری می کنم که کتاب را از نقطه آغاز آن شروع کنید: از بخش اول. این بخش به اصول اساسی که در کار وجود دارد، می پردازد. بخش اول تصویر کلی از موضوع را عرضه می دارد و از "چگونه" و "چرا" سخن می گوید و بخش دوم وارد جزئیات شده به "چه" و "ماهیت" می پردازد. اگر سعی کنید به شیوه دیگری وارد موضوع شوید، به مراتب تاثیر کمتری خواهید پذیرفت...

» کتابناکهای مرتبط:
فرهنگ علوم رفتاری
زبان از یاد رفته
اعتماد به نفس - تبدیل شدن به انسانی غیر قابل توقف و غیر قابل شکست

نسخه ها
4.1 / 5
با 15 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۷/۱۰/۰۷


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You