Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما نسبت به این اثر محق هستید می‌توانید اجازه نشر الکترونیکی تمام یا بخشی از آن را به ما بدهید و یا آنرا از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «قوانین» و «فروش کتاب الکترونیکی» را مطالعه کنید.

در هر سنی که هستیم حافظه خود را تقویت کنیم

در هر سنی که هستیم حافظه خود را تقویت کنیم

نویسنده:
با مطالعه و فراگیری این کتاب می توانید حافظه خود را تقویت کنید و به راهکارهای عملی بسیار مفیدی که می توانند برای دوستان و آشنایان شما سودمند باشند، دست یابید.
سعی کنید آهنگ مخصوص خود را برای رسوخ در مطالب ارائه شده بیابید. هدف خود را مشخص کنید و برای انجام تمرینات عملی، زمان کافی صرف کنید. به عنوان مثال شاید حافظه شما برای حفظ اسامی نیاز به تقویت داشته باشد. در این صورت در هنگام مطالعه کامل کتاب، توجه ویژه ای به فصل اختصاص داده شده به این مطلب نمایید و موفقیت های خود را در این زمینه مشخص و به خصوص پیگیری کنید.
در برابر شما یک روش مدیریت عملی قرار دارد که به وسیله آن می توانید به اصول تئوریک این کتاب جامعه عمل بپوشانید. حتی مطالعه ساده کتاب نیز به نحوی به شما کمک خواهد کرد زیرا درک عمومی ریشه ها و علل پدیده ها به خودی خود سودمند است و زمینه رشد و تحول فرآیند بهبودی حافظه را فراهم می سازد.

» کتابناکهای مرتبط:
اصطلاح نامه روانشناسی
درسهای موفقیت آنتونی رابینز
پاولوف، بسوی روانشناسی و روانپزشکی علمی

آگهی
نسخه ها
4.3 / 5
با 17 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۷/۱۰/۰۱


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You