رسته‌ها
book 5 .A Direct Method ENGLISH COURSE
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 15 رای
نویسنده:
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 15 رای
دردهه 40 و50 و دوران پیش از انقلاب فقدان یک کتاب معتبر در زمینه تدریس وآموزش دانش آموزان دررشته زبان انگلیسی یکی از ضعف ها و مشکلات اساسی نظام اموزشی قدیم بود بطوریکه هر دبیری با سلیقه خود کتابی را برای تدریس انتخاب می کرد که گاهی محتوای ان کتاب ها تناسبی که باید یک کتاب مطابق برنامه های درسی را داشته باشد نداشت. از این رو با توجه به کمبود منابع درسی دانش اموزانی که از تمکن مالی برخوردار بودند با شرکت در کلاس های اموزش زبان این کمبود را تا حدودی مرتفع می ساختند.
کتاب انگلیسی A Direct Method ENGLISH COURSE نامی آشنا برای کسانی است که در آن برهه زمانی به تحصیلات مقطع دبیرستان مشغول بودند.
اصل کتاب برای دانش اموزان غیر بریتانیائی نگارش یافته بود و بیشترین توجه در این کتاب ها بر مرور نکات گرامری و reading تاکید داشت و دبیران نیز بسته به میزان تبحرشان در کلاس ها بیشتر بر املاء متون کتاب اختصاص میدادند.
جلد پنجم این کتاب جهت تدریس در سال ششم دبیرستان انتخاب شده بود.
بیشتر
در کشور شما در دسترس نیست
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
khosro2018
khosro2018
1397/08/01
درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی book 5 .A Direct Method ENGLISH COURSE

تعداد دیدگاه‌ها:
5
با سلام خدمت شما عزیزان
جای کتاب های پربار زبان انگلیسی دوره راهنمایی دهه های 60 و 70 در اینجا خالی است . متاسفانه در نطام جدید از محتوی و هدف آموزشی اساسی این درس بیش از پیش کاسته شده است .اگر امکان دارد این کتاب ها را برای دانلود در سایت قرار دهید .
[quote='goldooon']با درود و تشکر-کل مجلدات رو با اشتیاق منتظریم.راهنمای فارسی هم داره -چاپ امیر کبیر بهترینشه - تالیف صادق اتحادیه.آیا صوتیش هم موجوده؟؟ پاینده باشی آقا خسرو[/quote]
دوست گرامی در دورانی که این کتاب در دبیرستانها تدریس می شد فایل صوتی وجود نداشت البته به خاطر دارم که راهنمای تدریس کتاب هم وجود داشت که ان دانش آموزانی که بضاعتی داشتند ان را تهیه می کردند. ولی من ان کتاب های راهنما را ندارند. در اینده نزدیک اگر عمری باقی بود سعی دارم ترجمه متون درسی کتاب را به همراه پاسخ پرسش ها و نکات گرامری که در این کتاب مورد بحث قرار گرفته اند را اماده کنم و برای استفاده دوستان در سایت قرار دهم.
[quote='Tadbir']سلام
دست شما درد نکند، خیلی وقت است از شما کتابی نرسیده بود. پاینده باشید و سربلند[/quote]
دوست گرامی اقای تدبیر: اگر ملاحظه بفرمائید اکثر کتابهای دوان تحصیلی دهد 40 و 50 در رشته های طبیعی و ریاضی برای استفاده دوستان در این سایت قرار گرفته کامنت های شما بزرگواران خستگی را از تن من دور می کند. شما هم پاینده و برقرار باشید
با درود و تشکر-کل مجلدات رو با اشتیاق منتظریم.راهنمای فارسی هم داره -چاپ امیر کبیر بهترینشه - تالیف صادق اتحادیه.آیا صوتیش هم موجوده؟؟ پاینده باشی آقا خسرو
سلام
دست شما درد نکند، خیلی وقت است از شما کتابی نرسیده بود. پاینده باشید و سربلند
book 5 .A Direct Method ENGLISH COURSE
عضو نیستید؟
ثبت نام در کتابناک