Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

مبانی موفقیت

مبانی موفقیت

نویسنده:
«مبانی موفقیت» نوشته جک کنفیلد (-۱۹۴۴)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. این کتاب دربردارنده نزدیک به ۶۰ اصل است که در ۶ بخش تقسیم شده و عمل به آنها می‌تواند زمینه موفقیت فردی را فراهم آورد. نویسنده باور دارد که او در زندگی شخصی این اصول را به اجرا درآورده است و کارآمدی آنها را تجربه کرده است.
بخش اول، «پایه و اساس موفقیت»، حاوی بیست‌وپنج فصل و اصول کلی است که باید آن‌ها را برای رسیدن از جایی که هستید به جایی که می‌خواهید باشید، به کار ببرید. با کشف این مسئله که لازم است مسئولیت صد درصد زندگی و نتایج و اهداف خود را به عهده بگیرید، شروع خواهید کرد.
بخش دوم، «خود را برای موفق‌شدن تغییر دهید»، بر اهمیت کار درونی که انجامش لازم است تأکید دارد؛ مهارتی که به شما کمک می‌کند هرگونه مانع ذهنی و احساسی را که بر سر راه موفقیت دارید، برطرف کنید.
بخش سوم، «گروه موفقیت خود را تشکیل دهید»، به شما نشان می‌دهد چگونه و چرا باید انواع مختلف گروه‌های حمایتی را بسازید تا بتوانید وقت خود را به‌طور منحصربه‌فرد بر نبوغ اصلی خود متمرکز کنید.
در بخش چهارم، «روابط موفق ایجاد کنید»، یک‌سری اصول را به شما آموزش می‌دهیم، روش‌هایی عملی برای بنا نهادن و حفظ روابط موفقیت‌آمیز. امروزه که شبکه‌های قوی وجود دارد، شکل‌دادن موفقیت بلندمدت و گسترده بدون داشتن مهارت‌های ارتباطی مطابق با سطح دنیا ناممکن است.
در انتها چون اکثر مردم موفقیت را با داشتن پول برابر می‌دانند و چون پول برای حیات و ارتقای کیفیت زندگی ما ضروری است، بخش پنجم «پول و موفقیت» نام‌گذاری شده و به شما خواهد آموخت که چگونه در مورد پول هوشیارتر و مثبت‌تر باشید.
بخش ششم، «موفقیت از همین الان آغاز می‌شود»، در مورد اهمیت شروع از همین حالا و تشویق و تقویت دیگران در این روش است.

» کتابناکهای مرتبط:
مطالعه موفق با تمرکز
Psychology: A Very Short Introduction
Future of an Illusion

نسخه ها
4.9 / 5
با 10 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۷/۰۹/۰۳


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You