رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

قدم به قدم تا موفقیت در هنر تیراندازی: مفاهیم اولیه (جلد اول)

قدم به قدم تا موفقیت در هنر تیراندازی: مفاهیم اولیه (جلد اول)
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 16 رای
امتیاز دهید
5 / 4.6
با 16 رای
جلد اول از این مجموعه، ضمن بیان تاریخچه تیراندازی به معرفی مفاهیم اولیه در این رشته ورزشی و زمینه‌های آمادگی روانی و جسمانی برای موفقیت در هنر تیراندازی می‌پردازد.
کتاب «قدم به قدم تا موفقیت در هنر تیراندازی؛ مفاهیم اولیه» در 6 فصل تدوین و تنظیم شده است. فصل اول به معرفی کوتاه هر یک از رشته‌های تیراندازی مانند تراپ المپیک، اسکیت و تراپ دوتایی پرداخته و به انواع مهارت‌های مورد نیاز از قبیل مهارت‌های جسمانی، فنی، ذهنی و مسابقه اشاره می‌کند.
در فصل دوم کتاب به چگونگی تیراندازی به اهداف پروازی و مهارت‌های لازم برای موفقیت در تمرین و اجرا در شرایط واقعی پرداخته می‌شود.
فصل سوم کتاب به عضو موثر و تعیین‌کننده چشم در رشته اهداف پروازی اختصاص دارد. چشم غالب، تیراندازی، مشکلات انکساری چشم و خصوصیات بینایی در تیراندازان اهداف پروازی مباحث مطرح شده در این فصل کتاب است.
فصل چهارم کتاب «قدم به قدم تا موفقیت در هنر تیراندازی؛ مفاهیم اولیه»، درباره مبحث ایمنی، سلامت و به‌ویژه محافظت از دو عضو گوش و چشم، در ورزش تیراندازی است. فصل پنجم کتاب نیز، به اهمیت آمادگی جسمانی و تغذیه در هنگام تمرین و مسابقات در رشته ورزشی تیراندازی، اختصاص دارد.

در فصل پایانی کتاب، ویژگی‌های تجهیزات ورزشی مناسب برای این رشته از قبیل سلاح و لباس مناسب مطرح شده و همچنین تاثیر مناسب بودن این تجهیزات در موفقیت و اجرای درست در تمرینات و مسابقه، بیان شده است.
در بخشی از مقدمه کتاب «قدم به قدم تا موفقیت در هنر تیراندازی؛ مفاهیم اولیه»، آمده است: «ادعا نمی‌کنم آن‌چه ارایه شده همه احتیاجات را برطرف می‌کند و به همین دلیل به مربیان به خصوص مربیانی که در امر استعداد‌یابی فعالیت می‌کنند، توصیه می‌کنم علاوه بر مراجعه به متخصص برای استفاده از نظرات تخصصی آنان، شخصا در زمینه‌های مورد نظر برای کسب دانش کوشش کنند.»
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
terminator
آپلود شده توسط: terminator
۱۳۹۷/۰۵/۰۱
اطلاعات نسخه الکترونیکی

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی قدم به قدم تا موفقیت در هنر تیراندازی: مفاهیم اولیه (جلد اول)

تعداد دیدگاه‌ها:
0
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file