رسته‌ها
با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

تروریسم صهیونیستی در فلسطین اشغال شده

تروریسم صهیونیستی در فلسطین اشغال شده
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 12 رای
نویسنده:
مترجم:
حمید احمدی
امتیاز دهید
5 / 4.2
با 12 رای
به انضمام: قتل عام در شاتیلا و صبرا

کتاب تروریسم صهیونیستی در فلسطین اشغال شده یکی از بهترین آثار مستندی است که در سالهای اخیر در زمینه شیوه های سرکوب صهیونیستی علیه ساکنان فلسطینی سرزمین های اشغالی به فارسی منتشر شده است. در این کتاب شیوه های گوناگون سرکوب شامل ترور، شکنجه، قتل، تجاوز به زنان، تبعید دسته جمعی، تخریب اموال و مصادره سرزمین های اعراب مورد ارزیابی قرار گرفته است. اکثر اسناد و مدارک جمع آوری شده، از منابع خود صهیونیست ها، اظهارات سردمداران صهیونیستی و نیز گزارشات روزنامه های غربی واسرائیلی و بخصوص گفته های اشخاصی به دست آمده است که خود در معرض این شکنجه ها و بدرفتاری ها قرار گرفته اند.
این کتاب در حقیقت دربرگیرنده سه قسمت عمده می باشد که خود به عنوان دو کتاب مستقل و یک گزارش مستند تکان دهنده از سوی موسسه مطالعات فلسطینی منتشر گردیده است.
قسمت اول یعنی عمده ترین بخش تشکیل دهنده کتاب حاضر در اواسط دهه 70 به زبان انگلیسی تحت عنوان Human Right in Teb Occupied-Territories (حقوق بشر در سرزمینهای اشغالی) و نیز به عربی تحت عنوان (حقوق الانسان فی اراضی المحتله) از سوی مرکز تحقیقات فلسطینی در بیروت منتشر شده است.
قسمت دوم کتاب دربرگیرنده گزارش مستند و مفصلی است که پیرامون قتل عام هولناک بیش از 4000 فلسطینی در اردوگاههای شاتیلا و صبرا در سپتامبر 1982 تهیه شده است.
قسمت سوم کتاب نیز همانند قسمت نخست در اوایل دهه 1970 توسط موسسه مطالعات فلسطینی تحت نام Who are Teb-Territories به زبان انگلیسی، و من هم الارهابیون (چه کسانی تروریست هستند؟) به زبان عربی در بیروت منتشر شد.
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
آپلود شده توسط:
شازده
شازده
۱۳۹۷/۰۴/۱۳

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی تروریسم صهیونیستی در فلسطین اشغال شده

تعداد دیدگاه‌ها:
5
[quote='jedivssith']نقل قول از hanieh:مشکل برطرف شد.
با سپاس از شما و دست گلتان درد نکند بانوی گرامی هانیه خانم [/quote]
خواهش می کنم. دست مدیر فنی درد نکنه:D
[quote='hanieh']مشکل برطرف شد.[/quote]
با سپاس از شما و دست گلتان درد نکند بانوی گرامی هانیه خانم 8-)
[quote='jedivssith']درود
من روی دکمه "مورد تنفر" می زنم ولی وقتی به "پروفایل > علاقمندی ها" می روم کتاب به لیست "مورد علاقه" اضافه میشه!؟!! قبلا هم دو بار به مدیریت کتابناک ایمیل زدم و این موضوع رو گفتم که درست کنند ولی هیچ تغییری نکرده. برای همین جرات ندارم هیچ کتابی را به فهرست مورد علاقه و مورد تنفر اضافه کنم. آیا برای همه این مشکل و باگ هست یا فقط برای من اینطور هست؟ لطفا مدیریت محترم کتابناک این مشکل را برای من رفع فرمایند.
با سپاس[/quote]
مشکل برطرف شد.
درود
من روی دکمه "مورد تنفر" می زنم ولی وقتی به "پروفایل > علاقمندی ها" می روم کتاب به لیست "مورد علاقه" اضافه میشه!؟!!:)) قبلا هم دو بار به مدیریت کتابناک ایمیل زدم و این موضوع رو گفتم که درست کنند ولی هیچ تغییری نکرده. برای همین جرات ندارم هیچ کتابی را به فهرست مورد علاقه و مورد تنفر اضافه کنم. آیا برای همه این مشکل و باگ هست یا فقط برای من اینطور هست؟ لطفا مدیریت محترم کتابناک این مشکل را برای من رفع فرمایند.
با سپاس
مردم هیچ کشوری مانند مردم ایران معنی تروریسم و اشغال سرزمین را درک نکرده اند
تروریسم صهیونیستی در فلسطین اشغال شده
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک