رسته‌ها
تائوئیزم - جلد 1
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 363 رای
امتیاز دهید
5 / 4.5
با 363 رای
تائوئیزم و عرفان شرق دور (سرالاسرار)

سخنرانیهای اشو درباره سوتراهای لائوتسو
بیشتر
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
195
فرمت:
PDF
آپلود شده توسط:
sarsan
sarsan
1388/11/27

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی تائوئیزم - جلد 1

تعداد دیدگاه‌ها:
21
سلام دوستان
جهت خرید کتاب تائوئیزم ( ٢ جلدی ) از طریق لینک زیر در خدمتتون هستم :
https://persianbookk.ir/product/289/تائوئیزم-2-جلدی/
تمام کسانی که اینجا هستند برای این نیست که خودشان این راه را انتخاب کرده باشند, انها انتخاب شدند ,انتخاب برای دگرگونه زیستن و دگرگون کردن کسانی که برای مردن به دنیا نیامده اند.
.
مطمئنا در اینده کسانی اینجا خواهند امد که زنده هستند, با این که باهم صحبتی نکرده ایم ولی همدیگر را میشناسیم.شاید این نکته ای بود برای ایندگان و نه برایه بیماران ذهنی.
دست شما درد نکنه واقعا" چه کسی مثل اوش میتونه آدم رو بیدار کنه .... ؟ مسلما" هیچکس . موفق باشید .
افرین ولی با فکر وقلبت عمل کن نه تقلید کور کورانه
سلام بچه ها لطفا اگه میخواهید پیشرفت کنید کتاب ها رو بدون هیچ گونه طرف داری بخونید بعد اگه ان کتاب با قلبت هم خوانی داشت ان را بپذیر
در اخر برای همتون ارزوی موفقیت دارم
http://ketabnak.com/images/smilie/smusic.gifhttp://ketabnak.com/images/smilie/sinlove.gif
می گویند اگر خالص و آرام باشید به بهشت می روید.ولی حقیقت عکس آن است.اگرشما چنین خصوصیاتی داشته باشید بهشت به سراغ شما می آیید.انسان هیچگاه به جایی نمی رود.ولی زمانی که از درون سرشار از نور میگردد تمام دنیای بیرون شما دگرگون می شود. (تائو ئیزم1 عرفان شرق دور )8-)8-) وقتی از لائوتسو مطلبی می خواندم فهم مطالب برایم دشوار بود ولی با خواندن این کتاب بسیاری از ابهامات در من از بین رفت وبه حقیقت این گفته واقف شدم که خداوند همیشه همه جا بانشانه هایی در صدد رساندن آگاهی به ما است.اگر فقط کمی هوشیار وبیدار باشیم. پیامهای عشق او را دریافت می کنیم.به شرطی که دست لز قضاوتهای نادرست برداریم وبه ارزیابی خود بپردازیم تا دیگران وهمیشه آماده یادگیری باشیم حتی از یک کودک;-)
من یک انیمیسم هستم و اگر بیان شدم دلیلیست بر زنده بودن من که این وجدان بود که بیان شد نه مغز. و در این زندگی که کرم ها علم طبیعت را بدست گرفتند عدالت این نیست که یک نویسنده را به خود کشی وادارند . عدالت این است که استادان دجال را که علم را با مسلحت تحمیل میکنند ، نابود شوند. و دیگر کسی بچه 7 ساله ای را فریادو خشونت سر ندهد. او خداست.
اما اوشو براي من يك پيامبر بود كه حقيقت زندگي و هستي را نشانم داد . هربار كه كتاب او را بدست ميگيرم ..... بجاي آن كه من كتاب را ورق بزنم .....
اوست كه مرا ورق ميزند !!!!؟
سپاس گذارم کتابها راحت دانلود می شود
تائوئیزم - جلد 1
عضو نیستید؟ ثبت نام در کتابناک