رسته‌ها

سوال و جواب های کتاب فرهنگ و تمدن اسلامی دکتر ولایتی

سوال و جواب های کتاب فرهنگ و تمدن اسلامی دکتر ولایتی
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 104 رای
امتیاز دهید
5 / 4.3
با 104 رای
این فایل شامل تمام سوالات و جواب های کتاب « فرهنگ و تمدن اسلامی - دکتر ولایتی » می باشد .

بخش اول : کلیات
بخش دوم : زمینه های شکل گیری تمدن اسلامی
بخش سوم : شکوفایی علوم در تمدن اسلامی
بخش چهارم : سازمان های اداری و اجتماعی تمدن اسلامی
خش پنجم : هنر در تمدن اسلامی
بخش ششم : تاثیر تمدن اسلامی در تمدن غربی
بخش هفتم : علل بیرونی و درونی رکود تمدن اسلامی
بخش هشتم : خیزش ؛ اقتدار مجدد جهان اسلام
بخش نهم : علل متأخر رکود فرهنگ و تمدن اسلامی
بخش دهم : بیداری اسلامی
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
amirghorbani
آپلود شده توسط: amirghorbani
۱۳۹۵/۱۰/۱۷
اطلاعات نسخه الکترونیکی
تعداد صفحات:
48
فرمت:
PDF

کتاب‌های مرتبط

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های کتاب الکترونیکی سوال و جواب های کتاب فرهنگ و تمدن اسلامی دکتر ولایتی

تعداد دیدگاه‌ها:
244
خداخیرت بده رایگان گذاشتی یک دانشگاهو نجات دادی :)
[quote='Reza']دوستان گرامی sepide201 و nikdoost لطفا از بحث حاشیه ای، توهین و تخریب همدیگر در بخش کامنت‌ها بپرهیزید. این بخش برای تبادل نظر در مورد کتاب است نه موضوعی دیگر. ممنون[/quote] گل گفتی،آقا رضا اونایی که فحاشی میکنند .تمام امتیازشون را کسر کن بعد به اعضایی که امتیازشون کمه پخش کن.:D
دوستان گرامی sepide201 و nikdoost لطفا از بحث حاشیه ای، توهین و تخریب همدیگر در بخش کامنت‌ها بپرهیزید. این بخش برای تبادل نظر در مورد کتاب است نه موضوعی دیگر. ممنون
تنها برای آنکه روشن کنم خیلی روده دارز هستی باید بگویم در فرهنگ معین پس از واژه "همینطور"، آمده "هن"، "هناسه"، "هنج" و ... (پوشینه 2، رویه 2117) معین هنایش را جا میگذارد، دیگر سخنانت هم همینگونه روده درازی، سوفیستی، دروغ و فریب است.
ارمیای گرامی! اگر براستی در پی آن هستی که بیشتر بدانی و دانسته هایت را ارزیابی کنی، بنده به شما پاسخ خواهم داد! ولی اگر بر آن هستی که پیوسته برچسب بزنی و اتهام های گوناگون و نادرست به بنده بزنی و ریشخند کنی (براستی که من اندوهگین نمی شوم، بویژه اگر بدانم که شما با این کنش ها به آسودگی و آرامش می رسید،) ولی این ریشخندها و اتهام زدن ها را شما بدون گفتگو نیز می توانید انجام دهید! من می پذیرم که براستی شما برآن هستید که بدانید! و از آن روی، در این باره کوتاه پاسخ می دهم. آن فرهنگ معین که شما از آن گفته اید و از پوشینه 2 و رویه 2117 نشانه داده اید، فرهنگ دوپوشینه ای معین است که دربرگیرنده همه فرهنگ معین نیست! فرهنگ معین شش پوشینه دارد و واژه «هنایش» را باید در پوشینه 6 فرهنگ معین جستجو کنید. ولی اگر به پوشینه ششم فرهنگ فراگیر معین دسترسی ندارید، می توانید در اینجا یا اینجا یا اینجا یا اینجا ، واژه هنایش را که همه از فرهنگ معین بازگفت کرده اند، ببینید.
تا این جا بسیاری از سوفیستیها و دروغهای شما درآمده است، کم فریب کاری کنید.
می شود یک بار همه آن «بسیاری» را برشمارید؟! من پاسخ همه پرسش هایتان را داده ام، و در باره آنچه که شما دروغ انگاشته بودید، روشنگری کرده ام! اگر شما نپذیرفته اید و همچنان آنها را دروغ می پندارید، این از کوتاهی بنده نیست! شاید از آن روی باشد که شما براستی بنا ندارید که باورهای خود را نادرست ببینید! به دیگر سخن، شما گفتگو می کنید تا دیگران را به باور خود باورمند سازید، و به هیچ روی نمی خواهید و یا شاید نمی توانید، در باورهای خود را ارزیابی دوباره داشته باشید! در یک گفتگوی بدون بداندیشی و بدگمانی، می توان از پایه های منطق سود جست و پیوسته دیگری را ریشخند نکرد و به وی برچسب و اتهامات زشت نزد! از شما می خواهم که یک بار به همه نوشته های پیشینت برگردی و با کنار نهادن پیشداوری، بار دیگر آنها را بخوانی و به یک داوری پایانی برسی! بنده هم چشم به راه شنیدن داوری پایانی شما نیستم. اینکه در پایان گفتگو چه به زبان می آوریم برای بنده خیلی برجسته و باارزش نیست، آنچه که در درون بدان رسیده ایم ارزشمند است، حتی اگر به زبان آورده نشود! خواننده ای هم که از پیش سوگیری نداشته باشد، با خواندن نوشته هایمان به داوری خود می رسد که آن هم براستی ارزشمند است! پیروز باشید!
افزودن نسخه جدید
انتخاب فایل
comment_comments_for_the_file
کاربر گرامی!
امکان خرید اشتراک از خارج کشور ایران، با استفاده از حساب پی‌پال فراهم شده است.