Hiweb بوکیار - دانلود کتاب های انگلیسی دانشگاهی و علمی دوره رایگان رهایی از کمال گرایی

یادداشتهای استاد مطهری (جلد سوم از بخش الفبائی : حروف : ح ، خ)

یادداشتهای استاد مطهری (جلد سوم از بخش الفبائی : حروف : ح ، خ)

نویسنده:
کتاب یادداشتهای استاد مطهری - جلد سوم از بخش الفبائی : حروف : ح ، خ

این مجموعه شامل یادداشتهای استاد شهید در دو بخش حروف الفبایی و موضوعی و مشتمل بر مطالب گوناگونی است که از نظر اختصار و طولانی بودن مختلفند، به طوری که گاه در حد فیش برداری است و اجمالأ به مطلبی اشاره شده است و گاه به صورت یک مقاله است. در مجموع، این یادداشتها راهنمای مفیدی برای پژوهشگرانی است که در صدد پژوهش در حوزه های مختلف مطالعات اسلامی هستند. مجلدات 1 تا 7 به یادداشتهای الفبایی اختصاص دارد و از جلد 8 به بعد یادداشتهای موضوعی را تشکیل می دهد که درباره مباحثی همچون توحید، اسلام، قرآن ، سیره نبوی، امامت، فطرت، اخلاق، عرفان و ... بحث شده است.

حق تکثیر: آزاد

» کتابناکهای مرتبط:
اسلام و عملکردهای استعمار
راز شکرگزاری: سعادت را با شکر کردن به دست آورید
عدل الهی

آگهی
نسخه ها
PDF
حجم: 7 مگابایت
دریافت ها:
تعداد صفحات: 485
3.9 / 5
با 23 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1

دانلود
دیدگاه‌ها: 12
۱۳۹۵/۰۵/۲۴


پاسخنگارش دیدگاه
بله من از نویسنده و افکارش متنفرم
نقل قول  
simin
Publisher
نقل قول از E R S:

2 در ضمن بر عکس شما که ظاهرا خودتان رو دانا می دونید، من خودم رو جزو دانایان نمی دونم. بلکه سعی می کنم از افراد دانا در این سایت یاد بگیرم. البته اگر اجازه کلام به اون ها داده بشه!


کاربر محترم ! من دانایان را همان کاربران محترمی معرفی کردم که در گذشته نه چندان دور به جای اشکال و عناد با اسم نویسنده در باره محتوای کتابش بحث های مفیدی می کردند و مطلقا خودم را منتسب به دانایان نکردم. کاش به جای درج پاسخ های شتابزده تان ، کمی دیدگاهم را مطالعه می کردید و بعد پاسخ می دادید تا این چنین غیر مربوط به دیدگاه من از آب درنیاید، از آن جایی که شما با نظارت مشکل دارید و من در حال حاضر پابلیشر سایت هستم لطفا با مدیریت سایت و در باره نظارتی چنین مکاتبه نمایید. توجه شما را به این نکته جلب می کنم که دیدگاه من در باره توجه به محتوای اثر و یا تاثیر نام مولف در توجه به محتوا بوده است. که در جای خود قابل تامل است البته اگر ذهن بدون پیش داوری در باره آن قضاوت کند. ضرورتی بر ادامه بحثی نیست که اصل موضوع مورد توجه قزار نگرفته باشد.


نقل قول  
Khwanirath
Member
تا آنجا که می بینم اینجا "نظرات ضد دین" آزادانه منتشر می شود. تنها "توهین به دین و مقدسات" است که اجازه انتشار ندارد که طبعاً در یک تارنگار مجاز و رسمی این مساله قابل درک است.
نقل قول  
لایکم رو پاک کردم
نقل قول  
E R S
Publisher VIP
این که آقای mahan bahram khan کامنت من رو لایک زده، مطلقا برای من بی اهمیت هست. من حرف این آقا رو قبول ندارم و تا حالا هم از کامنت هایش چیزی یاد نگرفته ام. لایکش هم برای من فاقد ارزشه. این رو گفتم تا حرفم رو به حساب دفاع از این آقا نذارید.
صحبت من فقط با شخصی هست که از لب فروبستن دانایان شکایت داره بدون اینکه متوجه دلایل این سکوت باشه.

بدرود.
نقل قول  
E R S
Publisher VIP
نقل قول از simin:
کاربر محترم ! من به عنوان یک عضو و یک کاربر سایت دیدگاه گذاشتم ، اما شما چطور؟ به چشم یک کاربر و عضو ، به دیدگاهم نگاه کردید؟ یا به حساب گذشته خودتان و دیدگاه هایتان که ویرایش شد، برخورد کردید ؟ پس اشتباه نبود که گفتم ، دانایان لب فرو بسته اند..... در ضمن مشکل شما این است که وقتی در سایتی بر اساس قوانین اش با فرد برخورد می شود فکر می کنید ، طرف، خود حکومت است و الی آخر .... تا وقتی افرادی باشند که محتوای یک اثر را فدای عناد با شخص یا اشخاص و یا تنفر شخصی خویش از دین می کنند و ابراز می کنند که ملاک در توجه به یک اثر، محتوای آن اثر است، ادعایی بیش نیست. والسلام

1. خیر، شما حکومت نیستی. اما همون حکومت شرایطی درست کرده که شما اینجا مجبوری دهن هر فرد منتقد یا ضد دین رو ببندی. (یعنی همون دانایانی که لب فروبستند!)
2. کسانی که تحمل نظرات ضد دین رو ندارند ولی این جا از دیگران توجه به محتوا رو می خواهند، این حرفشون ادعایی بیش نیست. اگر توجه به محتوا رو می خواهید چرا نباید همون افراد ضد دین نظرشون رو در مورد محتوای کتب اسلامی بیان کنند؟
3. دانایان لب فروبسته اند چون عده ای در این کشور فکر می کنند منتقد دین بودن یعنی "تنفر شخصی از دین" یا "عناد با شخص"! یعنی تا این حد حق به جانب!
4. گذشته ی خودم؟! یعنی جز من نظرات هیچ کس دیگه رو حذف و ویرایش نکردید؟!! در ضمن بر عکس شما که ظاهرا خودتان رو دانا می دونید، من خودم رو جزو دانایان نمی دونم. بلکه سعی می کنم از افراد دانا در این سایت یاد بگیرم. البته اگر اجازه کلام به اون ها داده بشه!
نقل قول  
simin
Publisher
نقل قول از E R S:
نقل قول از simin:...زیانی بس بزرگ برای جامعه ای که دانایان لب فرو می بندند...
خود شما مدت ها در این سایت کامنت های کسانی که در مورد خدا و پیامبر اسلام و ائمه شیعیان نظر مثبتی ندارند رو حذف و ویرایش می کردید. به سادگی تمام (در واقع بعضی اوقات به صورت دلخواه!) در کامنت دیگران دست می بردید و حذف می کردید. حالا شاکی هستید که چرا دانایان لب فروبستند؟! یا شاید از نظر شما فقط کسانی که تفسیر رسمی و حکومتی از دین رو قبول دارند دانا حساب میشن؟کاربر محترم ! من به عنوان یک عضو و یک کاربر سایت دیدگاه گذاشتم ، اما شما چطور؟ به چشم یک کاربر و عضو ، به دیدگاهم نگاه کردید؟ یا به حساب گذشته خودتان و دیدگاه هایتان که ویرایش شد، برخورد کردید ؟ پس اشتباه نبود که گفتم ، دانایان لب فرو بسته اند..... در ضمن مشکل شما این است که وقتی در سایتی بر اساس قوانین اش با فرد برخورد می شود فکر می کنید ، طرف، خود حکومت است و الی آخر .... تا وقتی افرادی باشند که محتوای یک اثر را فدای عناد با شخص یا اشخاص و یا تنفر شخصی خویش از دین می کنند و ابراز می کنند که ملاک در توجه به یک اثر، محتوای آن اثر است، ادعایی بیش نیست. والسلامنقل قول  
E R S
Publisher VIP
نقل قول از simin:
...زیانی بس بزرگ برای جامعه ای که دانایان لب فرو می بندند...

خود شما مدت ها در این سایت کامنت های کسانی که در مورد خدا و پیامبر اسلام و ائمه شیعیان نظر مثبتی ندارند رو حذف و ویرایش می کردید. به سادگی تمام (در واقع بعضی اوقات به صورت دلخواه!) در کامنت دیگران دست می بردید و حذف می کردید. حالا شاکی هستید که چرا دانایان لب فروبستند؟! یا شاید از نظر شما فقط کسانی که تفسیر رسمی و حکومتی از دین رو قبول دارند دانا حساب میشن؟
نقل قول  
من قبلا کتب مطهری رو مطالعه کردم تنها چیزی که فهمیدم اینه که در حال توجیه و تفسیر یه مطالبیهکه احتیاجی به توجیه و تفسیر ندارن!
نقل قول  
ما جاهل شما دانا اشکالی نداره خوش باشید
نقل قول  

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You