Hiweb

با توجه به وضعیت مالکیت حقوقی این اثر، امکان دانلود آن وجود ندارد. اگر شما صاحب حقوق مادی این کتاب هستید، می‌توانید اجازه نشر رایگان نسخه الکترونیکی آن را به ما بدهید یا آن را از طریق کتابناک به فروش برسانید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه «شرایط و قوانین فروش» را مطالعه کنید.

ماهنامه دیده بان فناوری

[center]دیده‌بان فناوری به بررسی اهمیت‌ جایگاه‌سازی برای توسعه بازار پرداخت[/center]

شماره هفتم ماهنامه دیده‌بان فناوری با گزارش‌ها، پرونده‌ها و گفتگوهای گوناگون مرتبط با چالش‌های میان بانک‌ها و رگولاتوری، برنامه ششم توسعه و نیز جدیدترین دیدگاه‌های بازاریابی در جهان منتشر شد. دیده‌بان فناوری، شماره جدید خود را با سرمقاله‌ای تحت عنوان «چرا باید برند را جایگزین نفت کنیم؟» آغاز کرده است.

در این شماره پروند فراصنعت فاوا به «بررسی فعالیت کمیسیون شبکه در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران» پرداخته است و به بهانه دهمین سالگرد این کمیسیون پای صحبت افراد پیشروی این کمیسیون در قالب میزگرد و گفت‌وگو نشسته است. «کمیسیون شبکه ژن خاصی دارد» حاصل میزگردی است با حضور آزاد معروفی، حمید بابادی نیا، ‌اله‌مراد طالبی و علیرضا صالحی و «کمیسیون شبکه حاصل همکاری جمعی بود» حاصل گفت‌وگویی است با مسعود معزی‌نیا؛ که همگی این نام ها نقش پررنگی در شکل‌گیری این کمیسیون دارند. همچنین «دربرنامه ششم، فاوا ابزار توانمندسازی است» حاصل گپ‌وگفتی است با دکتر مرتضی براری، معاون حقوقی امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات.

پرونده بانکداری‌الکترونیکی نیز دری‌گشوده است به روی «نوآوری در بانک‌های ایرانی» که در آن می‌خوانیم به اعتقاد ناصر حکیمی، مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی، «بانک‌ها خودشان مانع نوآوری هستند» و دیدگاه علی رضازاده، معاون فناوری ارتباطات و اطلاعات بانک انصار این است که «حفظ امنیت سرمایه مردم، وظیفه ذاتی و اولویت مهم ماست».

ماهنامه دیده‌بان فناوری در این شماره خود پرونده جدیدی تحت عنوان بازاریابی و روابط‌عمومی را پیش روی علاقه‌مندان گشوده است و در آن به‌گفت‌وگوی اختصاصی با مرد نام‌‌آشنای حوزه برندینگ در جهان پرداخته است. ال ریس در این مصاحبه که در واقع نخستین گفت‌وگوی وی با یک رسانه داخلی فارسی‌زبان است، می‌گوید که «روابط عمومی‌ها برندها را می‌سازند». این پرونده همچنین به معرفی لورا ریس و برخی کتاب‌های این پدر و فرزند نام‌آشنای دانش بازاریابی پرداخته است. گفت‌وگوی جذاب مارکتینگ ژورنال با فیلیپ کاتلر را نیز در این پرونده خواهید یافت که در آن تاکید می‌کند «بازاریابی دگرگون شده است». همچنین در مطلبی به قلم بهروز لطفیان می‌خوانیم که «یک کسب‌وکار آنلاین چگونه موفق می‌شود؟» و «آیا سفرستان کمپین موفقی است؟».

پرونده امنیت اطلاعات در مطلبی تفصیلی این پرسش را مطرح می‌کند که «صاحب اطلاعات مشتریان کیست؟». پرونده‌ آینده نزدیک نیز این شماره خود را به بحث داغ «اینترنت اشیا، حال و آینده» اختصاص داده است و مطالبی تحت عناوین «اینترنت اشیا؛ موج سوم»، «تهدیدات اینترنت اشیا»، «هشت راز و واقعیت درباره اینترنت اشیا» و «قدم بعدی برای اینترنت اشیا چیست؟» را در خود جای داده است.

این نشریه که قصد دارد با همکاری جمعی از مدیران، اقتصاددانان، فناوران و صاحب‌نظران حوزه‌های مختلف اعم از فناوری اطلاعات، اقتصاد، بانک و بانکداری الکترونیکی، صنعت و مدیریت؛ بسترساز ارتقای جایگاه فاوا در حد یک فراصنعت تأثیرگذار در کشور باشد به سردبیری علیرضا صالحی و در هلدینگ رسانه‌ای دیده‌بان آماده‌ و منتشر می‌شود.

حق تکثیر: ماهنامه دیده بان فناوری

» کتابناکهای مرتبط:
اینترنت و فناوری اطلاعات
Website May 2010
The Complete iPhone iOS 13 Manual

نسخه ها
5 / 5
با 3 رای
امتیاز دهید
5 4 3 2 1


دیدگاه‌ها: 0
۱۳۹۵/۰۴/۲۲


پاسخنگارش دیدگاه
دیدگاهی درج نشده؛ شما نخستین نگارنده باشید.

درج دیدگاه مختص اعضا است! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.


Powered by You